БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ПОСТАНОВА
від 6 грудня 2021 року № 484

Про реєстрацію ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, документи щодо реєстрації якої надійшли до Центральної виборчої комісії 26 листопада 2021 року та зареєстровані за № 21-30-12756

До Центральної виборчої комісії 26 листопада 2021 року Каюровим Антоном Сергійовичем як уповноваженим представником ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою з такого питання: "Чи підтримуєте Ви можливість продажу земель (земельних ділянок) сільськогосподарського призначення в Україні?" для прийняття Комісією рішення стосовно реєстрації відповідної ініціативної групи подано документи зборів громадян України щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, які відбулися 19 листопада 2021 року о 12 годині в місті Решетилівка Полтавського району Полтавської області за адресою: вулиця Шевченка, 1 (стадіон "Колос"), зокрема:
протокол зборів громадян України щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою з доданими до нього обґрунтуванням позиції щодо питання всеукраїнського референдуму за народною ініціативою (у повному та скороченому вигляді), списком учасників зборів громадян України щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, списком членів ініціативної групи;
письмові заяви членів ініціативної групи про згоду бути членом ініціативної групи;
рішення зборів громадян України щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою про призначення уповноваженого представника ініціативної групи;
письмову заяву особи про згоду бути уповноваженим представником ініціативної групи.
Список учасників зборів громадян України щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою та список членів ініціативної групи надійшли до Центральної виборчої комісії також в електронному вигляді.
Постановою Центральної виборчої комісії від 12 листопада 2021 року № 462 (v0462359-21) "Про повідомлення Каюрова А.С. стосовно проведення зборів громадян України щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, зареєстроване в Центральній виборчій комісії 09 листопада 2021 року за № 21-30-12122" на вказані збори для посвідчення факту їх проведення було направлено представника Комісії, який після проведення зборів поінформував Центральну виборчу комісію про відповідний факт шляхом подання письмового звіту.
Частиною першою статті 31 Закону України "Про всеукраїнський референдум" (далі - Закон) визначено, що за наслідками аналізу дотримання вимог Закону під час утворення ініціативної групи, а також аналізу документів, передбачених частиною чотирнадцятою статті 30 Закону, на предмет їх відповідності вимогам Закону, Конституції України (254к/96-ВР) Центральна виборча комісія приймає постанову про реєстрацію ініціативної групи або про відмову в реєстрації ініціативної групи із зазначенням мотивів такого рішення. У разі встановлення Центральною виборчою комісією ознак порушення вимог Закону під час утворення ініціативної групи, невідповідності поданих документів вимогам Закону їх аналіз на предмет відповідності Конституції України не здійснюється.
Проаналізувавши дотримання вимог Закону (1135-20) під час утворення на відповідних зборах ініціативної групи, а також отримані документи (у тому числі уточнені) на предмет їх відповідності вимогам Закону та Конституції України (254к/96-ВР) , беручи до уваги інформацію, надану представником Центральної виборчої комісії, який направлявся на збори з метою посвідчення факту їх проведення, порушень та невідповідностей Центральна виборча комісія не встановила.
З огляду на викладене, відповідно до статей 3, 19, частини другої статті 29, статті 30, частин першої, п’ятої, шостої статті 31 Закону України "Про всеукраїнський референдум", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 2 статті 20 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:
1. Зареєструвати ініціативну групу всеукраїнського референдуму за народною ініціативою з такого питання: "Чи підтримуєте Ви можливість продажу земель (земельних ділянок) сільськогосподарського призначення в Україні?" (згідно з додатком).
2. Видати уповноваженому представнику ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, зареєстрованої цією постановою, копію цієї постанови, свідоцтво про реєстрацію ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою та посвідчення членів цієї ініціативної групи, зразки підписного листа та протоколу про підсумки збору підписів на підтримку ініціативи проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.
3. Установити, що загальний строк збору підписів виборців під ініціативою щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою - з 07 грудня до 06 березня 2022 року включно.
4. Інформацію про реєстрацію ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, її склад, формулювання запропонованого питання всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, а також інформацію про початок і строк збору підписів громадян України на підтримку відповідної ініціативи у триденний строк опублікувати в газеті "Голос України" та оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії. Текст обґрунтування позиції ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою щодо питання всеукраїнського референдуму за народною ініціативою оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії у повному та скороченому вигляді.
5. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.
Голова
Центральної виборчої комісії
О. ДІДЕНКО
Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
від 06 грудня 2021 року № 484

СПИСОК

членів ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою з такого питання: "Чи підтримуєте Ви можливість продажу земель (земельних ділянок) сільськогосподарського призначення в Україні?"

1. Козубський Олександр Юрійович
2. Кочерженко Андрій Олексійович
3. Євреєнов Олег Миколайович
4. Литвин Людмила Олександрівна
5. Коваль Валентина Миколаївна
6. Гончар Юрій Михайлович
7. Чорний-Швець Ігор Іванович
8. Бойко Володимир Олексійович
9. Білокінь Андрій Миколайович
10. Банашко Любов Вікторівна
11. Білокінь Наталія Вікторівна
12. Вохтомін Олег Валентинович
13. Ротарь Олексій Іванович
14. Лашко Станіслав Миколайович
16. Сорока Олександр Михайлович
17. Гришко Віта Андріївна
18. Капко Ольга Володимирівна
19. Чернявська Світлана Вікторівна
20. Сиваш Сергій Володимирович
21. Крапчатов Сергій Миколайович
22. Зубрицький Олександр Михайлович
23. Сопільняк Тетяна Михайлівна
24. Бережецький Ігор Михайлович
25. Супрун Олександр Валерійович
26. Мусійко Сергій Олександрович
27. Житник Наталія Миколаївна
28. Лихацька Марина Володимирівна
29. Пащенко Ігор Юрійович
30. Стародуб Станіслав Вікторович
31. Полнобродська Ольга Володимирівна
32. Чернявська Вікторія Олександрівна
33. Швидкая Юлія Василівна
34. Безкоровайний Володимир Миколайович
35. Харченко Ігор Валентинович
36. Дорошенко Світлана Іванівна
37. Пипка Іван Олексійович
38. Федяшин Микола Миколайович
39. Олійник Андрій Віталійович
40. Колотій Володимир Петрович
41. Мошенець Максим Валерійович
42. Бережна Оксана Олександрівна
43. Мошенець Валерій Васильович
44. Мошенець Вікторія Григорівна
45. Довженко Олександр Петрович
46. Приходько Микола Володимирович
47. Бабир Валерій Іванович
48. Гордеєва Наталія Сергіївна
49. Хавренко Віталій Іванович
50. Корчевський Олег Володимирович
51. Кузьменко Сергій Миколайович
52. Лакатош Микола Васильович
53. Ротай Олександр Петрович
54. Коляндра Галина Василівна
55. Кальченко Віта Володимирівна
54. Колосова Олена Віталіївна
56. Коломієць Віталій Миколайович
57. Кацітадзе Олена Олександрівна
58. Черненко Сергій Миколайович
59. Григоренко Володимир Миколайович
60. Куян Максим Вікторович
61. Букланова Леся Вікторівна
62. Савочка Марія Миколаївна
63. Пасічник Людмила Миколаївна
64. Пілат Володимир Іванович
65. Харченко Юлія Сергіївна
66. Калашнікова Анна Анатоліївна
67. Пахолко Вікторія Вікторівна
68. Литвиненко Марина Олександрівна
69. Лебединська Анастасія Леонідівна
70. Пилипенко Вадим Дмитрович
71. Каюров Антон Сергійович
Секретар
Центральної виборчої комісії
О. ГАТАУЛЛІНА