БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
(Держстат)
НАКАЗ
20.12.2021 № 315

Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Державної служби статистики України від 18 вересня 2019 року № 307 "Про затвердження Методологічних положень з організації державного статистичного спостереження щодо використання інструментів електронної демократії органами державної влади та місцевого самоврядування"

Відповідно до статей 13, 14 Закону України "Про державну статистику", пунктів 4 та 9 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року № 481 (481-2014-п) (зі змінами), з метою приведення нормативних актів центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування і реалізує державну політику у сфері статистики, у відповідність із чинним законодавством
НАКАЗУЮ:
1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної служби статистики України від 18 вересня 2019 року № 307 (v0307832-19) "Про затвердження Методологічних положень з організації державного статистичного спостереження щодо використання інструментів електронної демократії органами державної влади та місцевого самоврядування" (зі змінами).
2. Департаменту соціальної статистики (Сеник І. В.) надати протягом трьох робочих днів департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) цей наказ в електронній формі для оприлюднення на офіційному вебсайті Держстату.
3. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Держстату протягом трьох робочих днів після отримання його електронної версії.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Головa
Ігор Вернер
(Текст взято з сайту Держстату України http://www.ukrstat.gov.ua)