БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
16.12.2021  № 311

Про затвердження форм державного статистичного спостереження "Реєстр статистичних одиниць"

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику" та пункту 4 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року № 481 (481-2014-п) (зі змінами), ураховуючи положення статей 80, 81, 95 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державного статистичного спостереження "Реєстр статистичних одиниць" й отримання повної, всебічної та об'єктивної статистичної інформації НАКАЗУЮ:
1. Затвердити форми державного статистичного спостереження, що додаються, та ввести їх у дію, починаючи зі звіту у 2022 році:
1) Анкета № 1-РСО (актив) (1 раз на рік) (v0311832-21F17) "Анкета обстеження стану економічної активності підприємства";
2) Анкета № 1-РСО (вд) (1 раз на рік) (v0311832-21F18) "Анкета обстеження економічної діяльності підприємства".
2. Поширити форми державного статистичного спостереження, затверджені цим наказом, на юридичних осіб відповідно до затвердженої методології.
3. Департаменту статистичної інфраструктури (Тимофєєва О.І.) здійснювати методологічне керівництво щодо збирання й опрацювання даних за формами державного статистичного спостереження, затвердженими цим наказом.
4. Департаменту координації процесу збирання даних (Правосуд О.Ф.) надати протягом трьох робочих днів департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) цей наказ в електронній формі для оприлюднення на офіційному вебсайті Держстату.
5. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О.А.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Держстату протягом трьох робочих днів після отримання його електронної версії.
6. Керівникам територіальних органів Держстату, згідно з нормами чинного законодавства, забезпечити збирання, опрацювання та подання даних за формами державного статистичного спостереження, затвердженими цим наказом.
7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Голова
І. Вернер
( Текст взято з сайту Держстату України http://www.ukrstat.gov.ua )