
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ
ПОСТАНОВА
17.12.2021 № 2701
|
Про встановлення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ "ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Відповідно до законів України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (1540-19)
, "Про ринок електричної енергії" (2019-19)
, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу (v1469874-17)
, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 27 грудня 2017 року № 1469, Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг (v1176874-18)
, затвердженої постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 05 жовтня 2018 року № 1176, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Установити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ" для здійснення діяльності з надання універсальної послуги тариф на послуги постачальника універсальних послуг на рівні 91,66 грн/МВт·год (без урахування податку на додану вартість) та структуру тарифу на послуги постачальника універсальних послуг згідно з додатком.
2. Максимальний розмір заробітної плати, яка фінансується за рахунок тарифу на послуги постачальника універсальних послуг, не може перевищувати десятикратний розмір середньої заробітної плати, урахованої у структурі тарифу на послуги постачальника універсальних послуг.
3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову НКРЕКП від 02 грудня 2020 року № 2300 (v2300874-20)
"Про встановлення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ "ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ".
4. Ця постанова набирає чинності з 01 січня 2022 року.
Голова НКРЕКП
|
В. Тарасюк
|
( Додаток (v2701874-21F12)
)