БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 28 грудня 2021 р. № 1396
Київ

Деякі питання встановлення розміру плати за доступ до відомостей, що містяться в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва

Відповідно до частини десятої статті 22-1 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Затвердити такі розміри плати за надання доступу до відомостей, що містяться в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (далі - Електронна система):
сто десять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - щомісяця у разі надання доступу до відомостей Електронної системи про характеристики об’єктів будівництва та статуси документів щодо них;
сто десять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - щомісяця у разі надання доступу до відомостей Електронної системи з обробки статистичних та/або аналітичних даних.
2. Внести зміну до Порядку ведення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (681-2021-п) , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 червня 2021 р. № 681 "Деякі питання забезпечення функціонування Єдиної державної системи у сфері будівництва" (Офіційний вісник України, 2021 р., № 55, ст. 3401), що додається.
Прем'єр-міністр України
Д. ШМИГАЛЬ
Інд. 21
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 28 грудня 2021 р. № 1396

ЗМІНА,

що вноситься до Порядку ведення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва

( Див. текст (681-2021-п) )
Доповнити Порядок (681-2021-п) пунктом 13-1 такого змісту:
"13-1. Технічний адміністратор забезпечує доступ до відомостей в електронній формі, що містяться в електронній системі, шляхом взаємодії прикладного програмного інтерфейсу електронної системи та інформаційних/інформаційно-телекомунікаційних систем приватної форми власності на підставі укладених договорів про надання послуг з урахуванням розміру плати, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2021 р. № 1396 "Деякі питання встановлення розміру плати за доступ до відомостей, що містяться в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва".
Критерії, строк, умови оплати та порядок надання доступу до відомостей з електронної системи визначаються у такому договорі.".