БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 19 січня 2022 р. № 65-р Київ

Про надання згоди на передачу в оренду нерухомого майна

1. Надати згоду на передачу в оренду на аукціоні нерухомого майна, яке перебуває на балансі державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" та оренда якого не порушить цілісності майнового комплексу, загальною площею 650,1 кв. метра за переліком, що додається до оригіналу, строком на п’ять років.
2. Фонду державного майна разом з державним підприємством "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" під час розроблення додаткових умов оренди нерухомого майна, визначеного пунктом 1 цього розпорядження, передбачити:
отримання орендарем у встановленому законодавством порядку дозволу Державної інспекції ядерного регулювання на використання для народногосподарських цілей земель і водоймищ санітарно-захисної зони атомної електростанції;
дотримання вимог Державних санітарних норм і правил захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я від 1 серпня 1996 р. № 239 (z0488-96) , заборону розташування на об’єктах оренди обладнання, яке буде мати шкідливий вплив на життя та здоров’я людей.
Прем’єр-міністр України Д. ШМИГАЛЬ Інд. 25
Джерело інформації: http://www.kmu.gov.ua