БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зміцнення міжнародного авторитету України, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого III ступеня
ЧУПРИНУ
Петра Яковича
-
генерального директора - художнього керівника державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка", м. Київ
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
ВІКОВАНА
Івана Петровича
-
директора комунального закладу Київської обласної ради "Національний музей-заповідник "Битва за Київ у 1943 році"
ДЗЮБУ
Івана Михайловича
-
письменника, громадсько-політичного діяча, радника Президії Національної академії наук України, академіка НАН України
РОМАНІВА
Стефана Ільковича
-
першого віце-президента Світового конгресу Українців, громадянина Австралії
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
БІЛЯ
Богдана Назаровича
-
завідувача відділення Київської міської клінічної лікарні № 9
ДУМУ
Ігоря Михайловича
-
президента Львівської обласної організації роботодавців транспорту
КАРВАЦЬКОГО
Юрія Михайловича
-
президента корпорації будівельних підприємств "Карпатбуд", м. Львів
КОЖАНА
Володимира Дмитровича
-
директора товариства "Краківський ринок", м. Львів
НІЖНІКОВА
Михайла Леонідовича
-
радника Голови Верховної Ради України
РОМАНОВСЬКОГО
Олександра Олексійовича
-
ректора вищого навчального закладу-інституту "Українсько-американський університет "Конкордія", м. Київ
СУХАНЯ
Олександра Яковича
-
голову наглядової ради акціонерного товариства "Гадяцьке бурякогосподарство", Полтавська область
ФУТЕЯ
Богдана
-
громадського діяча, члена Українсько-Американської спілки адвокатів, колишнього суддю Федерального суду претензій США
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
КОСТРУБА
Олександра Олексійовича
-
завідувача відділу державної установи "Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України"
МАЄВСЬКОГО
Валерія Євгеновича
-
директора підрозділу державного підприємства "АНТОНОВ", м. Київ
МЕЛЬНИЧУКА
Степана Васильовича
-
професора кафедри Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича
ПЛІНСЬКОГО
Миколу Михайловича
-
директора товариства "Адамівка Агро", Хмельницька область
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АРТЕМЮКА
Андрія
-
заступника голови Союзу українців Підляшшя, громадянина Республіки Польща
ВЕРЕШУ
Романа Вікторовича
-
завідувача кафедри товариства "Академія адвокатури України", м. Київ
ВЛАДИЧАНСЬКОГО
Анатолія Анатолійовича
-
голову громадської організації "БУСЕЛ", м. Київ
ГУСИНІНА
Валерія Павловича
-
завідувача відділу Інституту теоретичної фізики імені М.М. Боголюбова Національної академії наук України
ДЖОГАНИКА
Ярослава
-
директора Словацького національного музею - Музею української культури в м. Свидник
ІВАНЬКА
Олександра Вікторовича
-
директора комунального некомерційного підприємства "Київська міська клінічна лікарня № 1"
КАЗАРЯНА
Генріха Генріховича
-
голову Асоціації протезно-ортопедичних підприємств "Ортонет", м. Одеса
КАРПЕНКА
Юрія Павловича
-
викладача-методиста комунального закладу позашкільної мистецької освіти "Чернігівська музична школа № 2 імені Євгена Богословського"
КОРНІЄНКА
Владислава Вікторовича
-
професора кафедри Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого
ЛІФІНЦЕВА
Анатолія Сергійовича
-
тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва товариства "Торговий дім "Долинське", Херсонська область
ЛОШАКА
Юрія Михайловича
-
пенсіонера, м. Київ
МАКСИМЧУКА
Богдана Васильовича
-
завідувача кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка
МЕШКА
Івана Михайловича
-
заступника голови комітету Організації ветеранів України, Закарпатська область
МІНАЄВА
Бориса Пилиповича
-
завідувача кафедри Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького
ОБУШНОГО
Миколу Івановича
-
професора кафедри, директора Центру українознавства Київського національного університету імені Тараса Шевченка
ЧАБАНА
Миколу Павловича
(посмертно)
-
члена Спілки українців у Португалії
ЩАЩЕНКО
Раїсу Іванівну
-
волонтера, Запорізька область
Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня
ПОЛЬСЬКУ
Ларису Михайлівну
-
голову правління благодійної організації "Фонд громади міста Херсон "Захист"
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
ДОЦЕНКО
Юлію Юріївну
-
заступника Керівника Департаменту - керівника управління Офісу Президента України
РУДЕНКО
Надію Миколаївну
-
заступника директора державної установи "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України"
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
БУСЛАЄВУ
Людмилу Михайлівну
-
директора закладу "Будинок сестринського догляду", Житомирська область
ЗВАНЕВЕЛД
Віру
-
голову фундації "Українці в Нідерландах"
КАРАБАН
Любов Михайлівну
-
голову ради громадської організації "Члени родин загиблих в АТО "Надія", м. Луцьк
КАСЬЯНОВУ
Вікторію Вікторівну
-
голову громадської організації "Кіровоградська обласна "Громадська варта"
КРЯЧОК
Ірину Анатоліївну
-
завідувача відділення Національного інституту раку Міністерства охорони здоров’я України
ЛЮЛЬЧАК
Зореславу Стефанівну
-
директора комунальної реабілітаційної установи змішаного типу "Львівський міський центр реабілітації "Джерело"
МАЛУ
Тетяну Вікторівну
-
заступника директора комунального закладу "Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека імені Олеся Гончара" Херсонської обласної ради
МАМАЛИГУ
Наталію Георгіївну
-
учительку Новоукраїнського ліцею № 6 Новоукраїнської міської ради, Кіровоградська область
Нагородити орденом Данила Галицького
КОВАЛЬЧУКА
Віктора Івановича
-
завідувача сектору Міністерства інфраструктури України
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
ГЕРАСИМЕНКА
Костянтина Євгеновича
-
заступника директора акціонерного товариства "Сєвєродонецьке науково-виробниче об’єднання "Імпульс", Луганська область
КОРНІЄНКА
Сергія Валерійовича
-
слюсаря-електрика виробничого структурного підрозділу "Вагонне депо станції Каховка" філії "Пасажирська компанія", Херсонська область
ПРИХОДЬКА
Миколу Петровича
-
старшого диспетчера відділу державного підприємства "Миколаївський бронетанковий завод"
Присвоїти почесні звання:
"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
БРОДСЬКІЙ
Ірині Володимирівні
-
репетиторові з балету державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка", м. Київ
ГУРБІ
Віктору Тихоновичу
-
солістові-вокалісту, доцентові кафедри Херсонського державного університету
ЗАЙЦЕВІЙ
Аіді Набіївні
-
диригентові комунального закладу "Концертний заклад культури "Муніципальна академічна чоловіча хорова капела імені Л.М. Ревуцького", м. Київ
ОЛЕКСІЄНКУ
Олександру Васильовичу
-
деканові факультету Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, м. Київ
ШЕРЕМЕТУ
Олегу Олександровичу
-
провідному майстрові сцени, артисту Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя
"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
ДОВГАНЮ
Михайлу Васильовичу
-
художникові, голові громадської організації "Музей просто неба "Козацька левада", Вінницька область
ЧЕПУРНІЙ
Оксані Володимирівні
-
художниці-керамістці, м. Львів
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
БЛАГОМУ
Володимиру Григоровичу
-
акторові Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру
БОНДАРЮ
Кирилу Олександровичу
-
артистові-солісту-інструменталістові Національного ансамблю солістів "Київська камерата"
ГАВРИШУ
Роману Івановичу
-
артистові державного підприємства "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької", м. Львів
ГОЛОВКО
Наталії Михайлівні
-
педагогові-хореографу, викладачеві коледжу хореографічного мистецтва "Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря"
ІГНАТЕНКО
Олені Анатоліївні
-
артистці академічного симфонічного оркестру комунального закладу "Запорізька обласна філармонія" Запорізької обласної ради
ОМЕЛЬЧЕНКУ
Олександру Сергійовичу
-
артистові балету, провідному майстру сцени Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької
ТИЩУКУ
Євгену Віталійовичу
-
головному режисерові Мукачівського драматичного театру, Закарпатська область
ТКАЧУК
Наталії Юріївні
-
солістці-вокалістці Одеського академічного театру музичної драми імені М. Водяного
ФЕДОРЕНКО
Ользі Сергіївні
-
артистці-вокалістці театрально-видовищного закладу культури "Київський національний академічний театр оперети"
ЧЕПІ
Зінаїді Ігорівні
-
артистці-солістці-вокалістці комунального підприємства "Дніпропетровський будинок органної та камерної музики" Дніпропетровської обласної ради
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
БУСЬКУ
Анатолію Федоровичу
-
дирекорові товариства "ДОФ Арбо", Волинська область
ВОЛОВИКУ
Борису Борисовичу
-
начальникові Служби автомобільних доріг у Закарпатській області
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"
СТОЯНОВУ
Олександру Миколайовичу
-
професорові кафедри Одеського національного медичного університету
ЯНЦАЛОВСЬКОМУ
Олександру Йосифовичу
-
старшому викладачеві Хмельницького національного університету
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
ДЕХТЯРЕНКО
Ларисі Семенівні
-
виховательці групи подовженого дня школи I-III ступенів № 286 міста Києва
КУЦОМУ
Петру Петровичу
-
керівникові фізичного виховання державного професійно-технічного навчального закладу "Чернівецький професійний машинобудівний ліцей"
МИРОНЦЮ
Олександру Анатолійовичу
-
учителеві, заступнику директора ліцею "Інтелект" Дарницького району м. Києва
САВЕНКУ
Сергію Івановичу
-
учителеві комунального закладу "Навчально-виховне об’єднання "Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів № 16 - дитячий юнацький центр "Лідер" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"
СКОРОМЦЮ
Василю Григоровичу
-
учителеві комунального закладу загальної середньої освіти I-III ступенів "Варвинський ліцей № 1" Варвинської селищної ради Прилуцького району, Чернігівська область
УСТІЛОВСЬКІЙ
Тетяні Олексіївні
-
учительці-методистові Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради, Полтавська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ГЛУШКОВІЙ
Діані Борисівні
-
завідувачеві кафедри Харківського національного автомобільно-дорожнього університету
ГРИНЗОВСЬКОМУ
Анатолію Михайловичу
-
завідувачеві кафедри Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, м. Київ
КРАКУ
Юрію Васильовичу
-
завідувачеві кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка
МАЛИХІНУ
Олександру Володимировичу
-
завідувачеві відділу Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України
ОЖОГАНУ
Зіновію Романовичу
-
завідувачеві кафедри Івано-Франківського національного медичного університету
РОГАТИНСЬКОМУ
Роману Михайловичу
-
професорові кафедри Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя
ШОСТАКОВИЧ-КОРЕЦЬКІЙ
Людмилі Романівні
-
професорові кафедри Дніпровського державного медичного університету
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
ДРАГАНУ
Олександру Васильовичу
-
художньому керівникові - головному диригенту камерного оркестру, директорові Хмельницької обласної філармонії
КИРИЛЬЧУКУ
Андрію Володимировичу
-
артистові Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка
МИХАЙЛОВІЙ
Світлані Миколаївні
-
директорові - художньому керівнику комунального підприємства "Криворізький міський театр ляльок" Криворізької міської ради, Дніпропетровська область
ПЕЧЕНЕНКУ
Максиму Валерійовичу
-
художньому керівникові народного хореографічного колективу "Світанок" комунального закладу "Навчально-виховне об’єднання № 25 "Загальноосвітня школа I-III ступенів, природничо-математичний ліцей, центр позашкільного виховання "Ліра" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"
СТРІЛЬЦЮ
Андрію Миколайовичу
-
старшому викладачеві кафедри Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського
ШТЕЦЮ
Віктору Олексійовичу
-
доцентові кафедри Інституту архітектури та дизайну Національного університету "Львівська політехніка"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"
БУЗАНУ
Юрію Олександровичу
-
донорові, робітнику з обслуговування та ремонту шкільних приміщень гімназії № 1 міста Ківерці, Волинська область
ГІКОВУ
Леоніду Вікторовичу
-
донорові, доценту кафедри Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича
ЛЄБЄДЄВУ
Олександру Вікторовичу
-
донорові, водію тролейбуса комунального підприємства "Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л.Я. Левітана", Полтавська область
ПОНОМАРЕНКУ
Олександру Миколайовичу
-
донорові, слюсарю-ремонтнику цеху акціонерного товариства "Сумихімпром"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
АЗАРОВІЙ
Олені Петрівні
-
заступникові директора комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради "Сумська обласна клінічна лікарня"
ВОЛКОВІЙ
Ользі Миколаївні
-
медичному директорові комунального некомерційного підприємства "Чорноморська лікарня" Чорноморської міської ради, Одеська область
ГОРАВСЬКІЙ
Ірині Іванівні
-
генеральному директорові комунального підприємства "Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства" Волинської обласної ради
ГРАНКІНІЙ
Наталії Вячеславівні
-
лікареві відділення комунального підприємства "Дніпропетровське обласне клінічне лікувально-профілактичне об’єднання "Фтизіатрія" Дніпропетровської обласної ради"
ГРЕБЕНИКУ
Мар’яну Васильовичу
-
завідувачеві кафедри навчально-наукового інституту післядипломної освіти Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського
ДУБІНІНУ
Ігорю Сергійовичу
-
завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства "Клінічна лікарня "Психіатрія" виконавчого органу Київської міської ради
ЖЕЛЕЗНЯКУ
Василю Дмитровичу
-
начальникові комунальної установи "Інформаційно-аналітичний центр медичної статистики" Вінницької області
КАДУБЕЦЬ
Оксані Ярославівні
-
завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства "Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги"
КАЛИНИЧУ
Михайлу Пантелеймоновичу
-
лікареві, голові Хустської районної медико-соціальної експертної комісії Обласного центру медико-соціальної експертизи Закарпатської області
КОСОВЕЦЬ
Олександрі Володимирівні
-
директорові комунального некомерційного підприємства "Городенківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Городенківської міської ради, Івано-Франківська область
КРАВЦЮ
Олегу Володимировичу
-
старшому науковому співробітникові відділення Національного інституту раку Міністерства охорони здоров’я України
КУРКЕВИЧУ
Андрію Казимировичу
-
завідувачеві відділу державної установи "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України"
КУЧИНУ
Юрію Леонідовичу
-
ректорові Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, м. Київ
ЛІННИКУ
Андрію Олександровичу
-
медичному директорові комунального некомерційного підприємства "Чернігівська обласна лікарня" Чернігівської обласної ради
МАКСИМЕНКУ
Андрію Віталійовичу
-
головному лікареві державної установи "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України"
МАЛОНОЗІ
Світлані Олександрівні
-
начальникові служби комунального некомерційного підприємства "Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф" Одеської обласної ради
МАМЕДОВУ
Шолату Мейданалі огли
-
завідувачеві відділу комунального закладу "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" Дніпропетровської обласної ради"
ОДАРЧЕНКУ
Сергію Петровичу
-
головному лікареві товариства "Медичний центр імені академіка Ю.П. Спіженка", Київська область
ОЛІЙНИКУ
Олександру Григоровичу
-
заступникові головного лікаря комунального підприємства "Полтавська обласна клінічна лікарня імені М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради"
ПІДДУБНІЙ
Оксані Вікторівні
-
директорові комунального підприємства "Хмельницька інфекційна лікарня" Хмельницької міської ради
ПОЛЯКОВУ
Євгену Олександровичу
-
заступникові директора комунального некомерційного підприємства "Консультативно-діагностичний центр" Святошинського району м. Києва
РИБАЛЬЧЕНКУ
Василю Федоровичу
-
професорові кафедри Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика
РОМАНЕНКО
Людмилі Василівні
-
завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради "Київський обласний онкологічний диспансер"
РОПОТАНУ
Андрію Григоровичу
-
директорові комунального підприємства "Хмельницький міський перинатальний центр"
РУДНИЦЬКІЙ
Надії Дмитрівні
-
завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради "Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр"
СОЛОДЯННИКОВІЙ
Оксані Іванівні
-
завідувачеві відділення Національного інституту раку Міністерства охорони здоров’я України
СТОЛЯРОВІЙ
Оксані Юріївні
-
завідувачеві відділення Національного інституту раку Міністерства охорони здоров’я України
СУДАКЕВИЧУ
Миколі Петровичу
-
лікареві станції швидкої медичної допомоги державної наукової установи "Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини" Державного управління справами
ХОХЛОВУ
Андрію Валерійовичу
-
завідувачеві відділення державної установи "Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України"
ШАПОВАЛОВУ
Дмитру Володимировичу
-
завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради "Обласний клінічний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"
ГРИНБОКОМУ
Леоніду Петровичу
-
художникові-керамісту, викладачеві комунального закладу "Рівненська державна дитяча художня школа імені А.І. Мартиненка" Рівненської міської ради
ДОБРОВОЛЬСЬКІЙ
Валентині Яківні
-
майстрині килимарства, керівникові гуртка Центру естетичного виховання "Натхнення" комунального закладу "Навчально-виховне об’єднання № 6 "Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів Кіровоградської міської ради"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
ЛЕТЮКУ
Івану Олексійовичу
-
фрезерувальникові цеху акціонерного товариства "Турбоатом", м. Харків
ПРОНЧАКОВУ
Івану Івановичу
-
токарю цеху товариства "Корум Дружківський машинобудівний завод", Донецька область
ХУСТОЧЦІ
Олександру Миколайовичу
-
заступникові головного конструктора державного підприємства "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" імені академіка О.Г. Івченка
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
БАБЯК
Єлізаветі Яношівні
-
викладачеві комунального закладу вищої освіти "Ужгородський інститут культури і мистецтв" Закарпатської обласної ради
ДМИТРУКУ
Володимиру Івановичу
-
старшому науковому співробітникові Інституту історії України Національної академії наук України
КОНДРАТЕНКО
Ніні Михайлівні
-
завідувачеві художньо-постановочної частини державної організації "Національний будинок органної та камерної музики України", м. Київ
КРАСОВСЬКОМУ
Івану Станіславовичу
-
керівникові народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Криниченька" Андрушівського міського Будинку культури, Житомирська область
МИЦИКУ
Сергію Васильовичу
-
директорові Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв Миколаївської обласної ради
САЛІЖЕНКУ
Ігорю Юрійовичу
-
заступникові начальника костюмерного цеху Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, м. Київ
СІЛІНУ
Євгенію Олександровичу
-
заступникові директора комунального закладу "Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради"
СОБУЦЬКОМУ
Богдану Григоровичу
-
заступникові директора - художньому керівнику Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
БЕРЕЖНІЙ
Тамілі Іванівні
-
вченому секретареві державної наукової установи "Інститут модернізації змісту освіти", м. Київ
ГЕВКУ
Ігорю Васильовичу
-
проректорові Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка
ДЕНИСЕНКУ
Віктору Юрійовичу
-
директорові спеціалізованої школи I-III ступенів № 57 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району міста Києва
ЄРШОВІЙ
Валентині Омелянівні
-
директорові комунального закладу "Запорізька спеціалізована школа-інтернат II-III ступенів "Січовий колегіум" Запорізької обласної ради
КОЧАН
Ірині Миколаївні
-
завідувачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка
ЛИСОМУ
Олександру Пилиповичу
-
директорові Азовського морського інституту Національного університету "Одеська морська академія", Донецька область
ЛОСЄВІЙ
Наталії Миколаївні
-
професорові кафедри Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Чернігівська область
НЕТЕЦЬКІЙ
Світлані Миколаївні
-
директорові спеціалізованої школи № 47 імені А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов Печерського району м. Києва
РІЗНИКУ
Сергію Михайловичу
-
доцентові кафедри Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка
РОМАНУ
Сергію Івановичу
-
директорові Класичної гімназії Ужгородської міської ради, Закарпатська область
СТАСЮК
Світлані Михайлівні
-
директорові закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 52 фізкультурно-оздоровчого напряму Рівненської міської ради
ШИМОН
Світлані Іванівні
-
завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"
ЩОДРІ
Ользі Михайлівні
-
завідувачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"
КРИВКУ
Юрію Ярославовичу
-
ректорові вищого навчального комунального закладу Львівської обласної ради "Львівська медична академія імені Андрея Крупинського"
МАКУШЕНКО
Зінаїді Іванівні
-
сестрі медичній старшій відділення комунального некомерційного підприємства "Черкаська обласна дитяча лікарня Черкаської обласної ради"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
АРТЕМ’ЄВУ
Олександру Володимировичу
-
водієві державної організації "Автобаза Державного управління справами"
КРИВОРУЧКУ
Олексію Івановичу
-
машиністові тепловозів, слюсарю залізничного цеху акціонерного товариства "Запорізький завод феросплавів"
МАЗУРЕНКУ
Анатолію Прокоповичу
-
генеральному директорові державного авіаційного підприємства "Україна", м. Київ
РЕВЕНКУ
Віталію Юрійовичу
-
капітанові суден далекого плавання, викладачеві Фахового коледжу морського транспорту, м. Одеса
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
КІЯШКУ
Сергію Степановичу
-
трактористові-машиністу акціонерного товариства "Радсад", Миколаївська область
ЯКИМОВИЧУ
Петру Івановичу
-
головному агрономові фермерського господарства "Перлина Турії", Волинська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
БАРАНОВІЙ
Тетяні Андріївні
-
першому заступникові начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області
ГОБОД
Оксані Михайлівні
-
заступникові директора департаменту Волинської обласної державної адміністрації
КУКУРУДЗІ
Галині Іванівні
-
голові Борщівської районної організації Товариства Червоного Хреста України, Тернопільська область
ЧАПЛІ
Галині Теодорівні
-
начальникові управління Дрогобицької районної державної адміністрації, Львівська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
ЛЕВЧЕНКУ
Юрію Олександровичу
-
директорові Житомирської філії товариства "Фрінет"
ОГІБОВСЬКОМУ
Андрію Володимировичу
-
завідувачеві спецкомплексу державного підприємства Державного управління справами "Гарант-сервіс"
РЯБОКОЖУШНОМУ
Степану Петровичу
-
машиністові крана автомобільного комунального підприємства по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
ГОТІНУ
Олександру Миколайовичу
-
адвокатові, Луганська область
ДУЛЬСЬКОМУ
Олександру Леонідовичу
-
адвокатові, Черкаська область
ЗБІНСЬКОМУ
Євгену Федоровичу
-
юристові-консультанту Федерації роботодавців України, м. Київ
КИСЛОМУ
Анатолію Михайловичу
-
директорові Навчально-наукового інституту права імені князя Володимира Великого Міжрегіональної академії управління персоналом, м. Київ
МАДЗЯНОВСЬКОМУ
Андрію Івановичу
-
віце-президентові товариства "Футбольний клуб "Динамо" Київ"
НЕУГОДНІКОВУ
Андрію Олександровичу
-
деканові факультету Національного університету "Одеська юридична академія"
ОСЕТИНСЬКІЙ
Ганні Анатоліївні
-
адвокатові, м. Київ
ПРАВЕДНІЙ
Людмилі Миколаївні
-
адвокатові, м. Одеса
ТКАЧЕНКО
Наталії Миколаївні
-
директорові Департаменту Міністерства юстиції України
УЛЮТІНІЙ
Олені Анатоліївні
-
провідному співробітникові відділу громадської організації "Академія адміністративно-правових наук", м. Київ
ЯРЕМЕНКУ
Олександру Івановичу
-
завідувачеві кафедри Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
АВРАМЕНКУ
Василю Григоровичу
-
першому заступникові голови громадської організації "Волинська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Динамо "України"
ВОЛОДЧЕНКУ
Олександру Анатолійовичу
-
тренерові-викладачу комунального закладу "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 6 Харківської міської ради"
ДРАГУЛЯНУ
Георгію Васильовичу
-
старшому тренерові штатної команди національної збірної України з триатлону
ЛЕВЧЕНКУ
Григорію Федоровичу
-
тренерові-викладачу Сумської міської дитячо-юнацької спортивної школи "Спартак"
ФУЧЕДЖИ
Івану Івановичу
-
тренерові-викладачу відділення Донецької обласної школи вищої спортивної майстерності
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
ЗБРУЦЬКІЙ
Оксані Андріївні
-
художникові-живописцю, м. Київ
МАКУШИНУ
Віктору Юрійовичу
-
художникові, скульптору, м. Миколаїв
ПОПОВУ
Вячеславу Васильовичу
-
художникові, скульптору-медальєру, Кіровоградська область.
Президент України
В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
м. Київ
22 січня 2022 року
№ 27/2022