БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
ЗАТВЕРДЖЕНО 
Наказ Міністерства охорони здоров'я України 
13 грудня 2021 року N 2776
Зареєстровано 
в Міністерстві юстиції України 
24 січня 2022 р. за N 76/37412

Зображення логотипа для ідентифікації ліцензіатів, що мають право на здійснення електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами

( Див. текст (z0076-22F1) )
ЗАТВЕРДЖЕНО 
Наказ Міністерства охорони здоров'я України 
13 грудня 2021 року N 2776

Опис логотипа для ідентифікації ліцензіатів, що мають право на здійснення електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами

1. Логотип для ідентифікації ліцензіатів, що мають право на здійснення електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами (далі - логотип) складається з графічного зображення та напису, які поміщені у прямокутник.
2. Графічне зображення складається з рівностороннього хреста двох відтінків зеленого кольору, центральна частина якого розділена дугоподібною лінією білого кольору, та державного прапору України. Державний прапор України за розміром по горизонталі становить 2/3 розміру хреста по горизонталі.
Напис розміщується з правого боку графічного зображення логотипа та складається зі слів "Перевір легальність роботи аптеки", виконаний з використанням шрифту "Bookman Old Style".
Контур прямокутника, в який поміщено графічне зображення та напис, має закруглені кути та виконується лінією зеленого кольору.
Прямокутник, у якому розміщуються графічне зображення та напис, білого кольору.
3. Для відтворення логотипа використовуються такі кольори:
Pantone 2270 C (C60 M0 Y90 K0);
Pantone 7731 C (C78 M3 Y84 K22);
Pantone 2935 C (C100 M63 Y0 K2);
Pantone 012 C (C0 M2 Y100 K0).
4. Логотип повинен мати мінімальний розмір ширини 90 пікселів.
5. Логотип повинен бути статичним.
В. о. генерального директора Директорату фармацевтичного забезпечення
Іван ЗАДВОРНИХ
ЗАТВЕРДЖЕНО 
Наказ Міністерства охорони здоров'я України 
13 грудня 2021 року N 2776

Порядок використання логотипа для ідентифікації ліцензіатів, що мають право на здійснення електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами

1. Суб'єкт господарювання, який отримав право на здійснення електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами, має право використовувати логотип для ідентифікації ліцензіатів, що мають право на здійснення електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами (далі - логотип) з дня внесення такого суб'єкта господарювання до Переліку суб'єктів господарювання, що мають право на здійснення електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами (далі - Перелік).
2. Суб'єкт господарювання, внесений до Переліку має право використовувати логотип виключно на власному вебсайті, інформація про який внесена до Переліку.
3. Держлікслужба, у день внесення суб'єкта господарювання до Переліку, надає йому доступ до посилання на сторінку вебсайту Держлікслужби, де розміщений електронний файл зображення логотипа у форматі "*.cdr".
4. Суб'єкт господарювання забезпечує розміщення логотипа з гіперпосиланням на сторінку Переліку в лівому верхньому куті кожної сторінки власного вебсайту, інформація про який внесена до Переліку.
Гіперпосилання шляхом натискання на логотип переводить на сторінку Переліку, на якій розміщені відомості про суб'єкта господарювання, передбачені пунктом 4 Порядку ведення Переліку суб'єктів господарювання, що мають право на здійснення електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 13 грудня 2021 року N 2776, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України __________ за N _______.
5. Використання логотипа забороняється:
1) суб'єкту господарювання у разі виключення його з Переліку - з дня виключення його з Переліку;
2) суб'єктами господарювання, які не мають право на здійснення електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами.
В. о. генерального директора Директорату фармацевтичного забезпечення
Іван ЗАДВОРНИХ