БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
(Держстат)
НАКАЗ
15.02.2022 № 37

Про затвердження форми державного статистичного спостереження "Обстеження умов життя домогосподарств" Анкета № 2 "Стан здоров'я членів домогосподарства. Доступ домогосподарств до окремих товарів та послуг"

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику" та пункту 4 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року № 481 (481-2014-п) (зі змінами), з метою подальшого вдосконалення державного статистичного спостереження щодо обстеження умов життя домогосподарств і отримання повної, всебічної та об'єктивної статистичної інформації
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити форму державного статистичного спостереження "Обстеження умов життя домогосподарств" Анкета № 2 "Стан здоров'я членів домогосподарства. Доступ домогосподарств до окремих товарів та послуг", що додається, та ввести її в дію з 01 жовтня 2023 року.
2. Департаменту обстежень домогосподарств (Солоп А. В.) здійснювати методологічне керівництво щодо збирання та опрацювання даних за формою державного статистичного спостереження "Обстеження умов життя домогосподарств", затвердженою цим наказом.
3. Департаменту координації процесу збирання даних (Правосуд О. Ф.) надати протягом трьох робочих днів департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) цей наказ в електронній формі для оприлюднення на офіційному вебсайті Держстату.
4. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Держстату протягом трьох робочих днів після отримання його електронної версії.
5. Керівникам територіальних органів Держстату забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження "Обстеження умов життя домогосподарств", затвердженою цим наказом.
6. Визнати таким, що втратив чинність, з 01 жовтня 2023 року наказ Державної служби статистики України від 05 квітня 2021 року № 70 "Про затвердження форм державного статистичного спостереження "Обстеження умов життя домогосподарств" у частині форми державного статистичного спостереження Анкета № 2 "Стан здоров'я членів домогосподарства. Наявність товарів тривалого користування".
7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Головa
Ігор Вернер
Затверджено
Наказ Держстату
15 лютого 2022 р. № 37

Форма державного статистичного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств

( Див. текст (v0037832-22F1) )
(Текст взято з сайту Держстату України http://www.ukrstat.gov.ua)