БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ
Н А К А З
N 141 від 10.08.2001
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
3 вересня 2001 р.
за N 776/5967
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Державного казначейства N 196 (z0481-09) від 15.05.2009 )

Про затвердження Інструкції про порядок відображення в обліку бюджетних установ операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей

( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Державного казначейства N 232 (z0019-03) від 16.12.2002 )
Відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (996-14) завдань, покладених на Державне казначейство України, з метою забезпечення єдності відображення в обліку бюджетних установ операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей згідно з вимогами Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ, затвердженого наказом Головного управління Державного казначейства України від 10.12.99 N 114 (z0890-99) і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.12.99 за N 890/4183, НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Інструкцію про порядок відображення в обліку бюджетних установ операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей (додається).
2. Управлінню методології по виконанню бюджету, бухгалтерського обліку та звітності Державного казначейства України Інструкцію про порядок відображення в обліку бюджетних установ операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей подати на державну реєстрацію в Міністерство юстиції України.
3. Управлінню методології по виконанню бюджету, бухгалтерського обліку та звітності Державного казначейства України Інструкцію про порядок відображення в обліку бюджетних установ операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей довести до відома органів Державного казначейства України та фінансових органів.
4. Інструкцію про порядок відображення в обліку бюджетних установ операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей центральним органам виконавчої влади, іншим головним розпорядникам бюджетних коштів довести до відома підпорядкованих установ, а органам Державного казначейства України та фінансовим органам - до установ, що ними обслуговуються.
5. Центральним органам виконавчої влади, іншим головним розпорядникам бюджетних коштів, бюджетним установам облік операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей проводити відповідно до вимог Інструкції про порядок відображення в обліку бюджетних установ операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей.
6. Центральним органам виконавчої влади, іншим головним розпорядникам бюджетних коштів, у разі необхідності, видавати галузеві інструкції про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей, узгодивши їх з чинним законодавством і цією Інструкцією.
В.о.Голови
П.П.Миколенко
( Інструкція про порядок відображення в обліку бюджетних установ операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей втратила чинність на підставі Наказу Державного казначейства N 232 (z0019-03) від 16.12.2002 ) ( Виправлення внесені згідно з додатковою інформацією "Офіційного вісника України" N 42, 2001 р.)