БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Еквівалентний пилосос

Еквівалентний пилосос

- модель пилососа, розміщеного на ринку, з такою самою вхідною потужністю, річним обсягом енергоспоживання, якістю підбирання пилу з килимового покриття та твердої підлоги, показником повторного викидання пилу, а також рівнем звукової потужності, як і інша модель пилососа, розміщеного постачальником на ринку під іншим торговим кодом.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА Про затвердження Технічного регламенту енергетичного маркування пилососів (Технічний регламент, п.4) від 31 травня 2017 р. № 381 (381-2017-п) м.Київ

Еквівалентний пилосос

- модель пилососа, введеного в обіг, з такою самою вхідною потужністю, річним обсягом енергоспоживання, якістю підбирання пилу з килима та твердої підлоги, показником повторного викидання пилу, рівнем звукової потужності, довговічністю шланга і строком експлуатації двигуна, як і інша модель пилососа, введеного в обіг тим же виробником під іншим торговим кодом.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до екодизайну пилососів (Технічний регламент, п.3) від 27 лютого 2019 р. № 155 (155-2019-п) м.Київ
"Еквівалентний пилосос" означає модель пилососа, введену в обіг з такими самими споживаною потужністю, річним обсягом енергоспоживанням, підбиранням пилу з килимового покриття та твердої підлоги, повторними викидами пилу, рівнем звукової потужності, тривкістю шлангів та експлуатаційним ресурсом двигуна, як і в іншої моделі пилососа, введеної в обіг з іншим комерційним кодом тим самим виробником.
РЕГЛАМЕНТ КОМІСІЇ (ЄС) № 666/2013 від 8 липня 2013 року про імплементацію Директиви Європейського Парламенту і Ради 2009/125/ЄС стосовно вимог до екодизайну для пилососів (ст.2) 08.07.2013 ( див. текст (984_011-13) )