БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Екологічна мережа

 
 
Екологічна мережа - єдина територіальна система, яка включає ділянки природних ландшафтів, що підлягають особливій охороні, і території та об'єкти природно-заповідного фонду, курортні і лікувально-оздоровчі, рекреаційні, водозахисні, полезахисні території та об'єкти інших типів, що визначаються законодавством України, і є частиною структурних територіальних елементів (далі - елементи) екологічної мережі - природних регіонів, природних коридорів, буферних зон.
З А К О Н У К Р А Ї Н И Про Загальнодержавну програму формування національної екологічної мережі України на 2000 - 2015 роки (Терміни і визначення) м. Київ, 21 вересня 2000 року N 1989-III (1989-14)
 
 
"Екологічна мережа" означає систему територій, які екологічно й територіально пов'язані, складаються з ключових територій, коридорів та буферних зон.
Протокол про збереження і стале використання біологічного та ландшафтного різноманіття до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат, підписаної в м. Київ 22 травня 2003 р. (ст.3) м.Бухарест, 19 червня 2008 р. (див. текст) (998_366)
 
"Екологічна мережа" означає систему територій, які екологічно та фізично пов'язані, складаються з ключових територій, коридорів та буферних зон.
ПРОТОКОЛ про стале управління лісами до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат (ст.7) м. Братислава, 27 травня 2011 року (див. текст) (998_532)