БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Євро

 
 
"Євро" означає законну валюту Держав-членів Європейського Союзу, які час від часу приймають її в якості своєї валюти згідно з відповідними положеннями Договору про Європейський союз та Договору про функціонування Європейського Союзу або договорів, що приймаються їм на заміну.
ФІНАНСОВА УГОДА (ПРОЕКТ "ЗАВЕРШЕННЯ БУДІВНИЦТВА МЕТРОПОЛІТЕНУ У МІСТІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ") між УКРАЇНОЮ та ЄВРОПЕЙСЬКИМ ІНВЕСТИЦІЙНИМ БАНКОМ (розд. ТЛУМАЧЕННЯ та ВИЗНАЧЕННЯ) м.Люксембург, 25 жовтня 2013 року (див. текст) (971_011)
 
"EUR" або "євро" означає закону валюту Держав-членів Європейського Союзу, які приймають або прийняли її як свою валюту у відповідності до відповідних положень Договору про Європейський Союз і Договору про функціонування Європейського Союзу або договорів, які їх заміняють.
ФІНАНСОВА УГОДА між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проект щодо Основного кредиту для малих та середніх підприємств та компаній з середнім рівнем капіталізації) (розд. ТЛУМАЧЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ) м.Київ, 24 грудня 2014 року (див. текст) (971_016)