БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Місячне грошове забезпечення

Місячне грошове забезпечення
- це грошове забезпечення, на отримання якого у відповідному місяці має право військовослужбовець згідно із чинним законодавством.
До складу місячного грошового забезпечення входять:
посадовий оклад, оклад за військовим званням;
щомісячні додаткові види грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати та премія).
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Інструкції про порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Державної прикордонної служби України (Інструкція, п.1.2) 20.05.2008 N 425 (z0537-08)
Місячне грошове забезпечення
- посадовий оклад, оклад за спеціальним званням і щомісячні додаткові види грошового забезпечення, які встановлені особі рядового чи начальницького складу Держспецзв'язку відповідно до вимог цієї Інструкції на певну дату.
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Інструкції про грошове забезпечення та компенсаційні виплати особам рядового і начальницького складу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (Інструкція, п.1.4) 13.09.2007 N 174 (z1130-07)

Місячне грошове забезпечення

- посадовий оклад, оклад за військовим званням і щомісячні додаткові види грошового забезпечення, встановлені військовослужбовцю відповідно до вимог цієї Інструкції на певну дату.
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Інструкції про грошове забезпечення та компенсаційні виплати військовослужбовцям Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (Інструкція, розд.1, п.4) 13.03.2018 № 151 (z0404-18)

Місячне грошове забезпечення

- грошове забезпечення, встановлене на дату настання події, без урахування одноразових додаткових видів грошового забезпечення. При цьому до місячного грошового забезпечення премія включається у розмірі, нарахованому у місяці, що передує події.
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ НАКАЗПро затвердження Порядку виплати грошового забезпечення особам рядового та начальницького складу податкової міліції(Порядок, розд.1, п.2) 17.07.2018 № 616 (z0928-18)