БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Мобільна оперативна група

 
 
Мобільна оперативна група - особовий склад органу управління, підрозділу, який здійснює чергування на мобільній техніці та забезпечена засобами зв'язку і оповіщення, технічними засобами, спеціальним одягом та спорядженням для здійснення організаційно управлінських функцій щодо реагування на надзвичайні ситуації безпосередньо на місці їх виникнення, з урахуванням особливостей організації чергової служби, встановленими нормативними актами МНС.
МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Тимчасового порядку організації внутрішньої, гарнізонної та караульної служб МНС України (Тимчасовий порядок, розд.1, п.1) 31.10.2008 N 794 (v0794666-08)
Мобільна оперативна група - визначений особовий склад органу управління або підрозділу, який здійснює організаційно-управлінські функції в зоні надзвичайної ситуації (події) або на місці гасіння пожежі.
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Порядку організації внутрішньої, гарнізонної та караульної служб в органах управління і підрозділах Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій (Порядок, розд.1, п.8) 07.10.2014 № 1032 (див. текст) (z1563-14)