БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Модифікація

Модифікація
- будь-яка зміна затверджених в установленому порядку проекту ядерної установки та/або системи управління ядерної установки, що проводиться на етапах життєвого циклу ядерної установки "будівництво", "введення в експлуатацію", "експлуатація" з метою модернізації/ реконструкції або іншою метою.
Модифікацією не вважаються: зміни конфігурації ядерної установки, які пов'язані з остаточною зупинкою та виведенням з експлуатації ядерної установки, заміна елемента, важливого для безпеки ядерної установки, на еквівалентний елемент, яка здійснюється під час запланованих ремонтних робіт.
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ЯДЕРНОГО РЕГУЛЮВАННЯ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Вимог до проведення модифікацій ядерних установок та порядку оцінки їх безпеки (Вимоги, п.1.1) 10.01.2005 N 4 (z0078-05)
Модифікація
- будь-яка головна, другорядна, акустична або емісійна зміна Типової конструкції авіаційної техніки, що стосується його льотної придатності або зачіпає його характеристики, які впливають на навколишнє середовище.
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Положення про сертифікацію типу надлегких та дуже легких повітряних суден, планерів, мотопланерів, мотопарапланів і пілотованих вільних аеростатів (Положення, п.1.7) 07.06.2004 N 470 (z1039-04)
Модифікація
- приведення у відповідність електронної копії ВМД до її паперового примірника.
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА МИТНИЦЯ НАКАЗ Про затвердження Тимчасового порядку здійснення модифікації та анулювання вантажних митних декларацій у Київській регіональній митниці (Тимчасовий порядок, п.1.2) 20.01.2012 № 50 (v0050483-12)

Модифікація

- внесення змін у конструкцію обладнання, яке перебуває в експлуатації, з метою зміни технічних характеристик або підвищення безпечності, технічного рівня чи поліпшення економічних характеристик. Модифікація залежно від змін, що вносяться в конструкцію обладнання, поділяється на реконструкцію і модернізацію.
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання (Правила, розд.2, п.1) 19.01.2018 № 62 (z0244-18)

Модифікація

- внесення змін у конструкцію обладнання під тиском, що перебуває в експлуатації, з метою зміни технічних характеристик або підвищення безпеки, технічного рівня чи поліпшення економічних характеристик. Модифікація залежно від змін, що вносяться в конструкцію обладнання під тиском, поділяється на реконструкцію і модернізацію.
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском (Правила, розд.2, п.1) 05.03.2018 № 333 (z0433-18)