БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Операційні витрати

Операційні витрати

- прогнозовані витрати власника, пов'язані з отриманням валового доходу. До операційних не належать витрати на обслуговування боргу та податків, що сплачуються від величини прибутку, отриманого від використання об'єкта оцінки, єдиного податку, фіксованого податку.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ П О С Т А Н О В А Про затвердження Національного стандарту N 2 "Оцінка нерухомого майна" (Національний стандарт N 2, п.2) від 28 жовтня 2004 р. N 1442 (1442-2004-п) м.Київ

Операційні витрати

- витрати, пов'язані з операційною діяльністю з транспортування природного газу.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА Про вдосконалення державної політики у сфері регулювання діяльності з транспортування природного газу магістральними трубопроводами територією України (Тимчасовий порядок формування тарифів на транспортування природного газу магістральними трубопроводами територією України для точок входу в газотранспортну систему, розташованих на державному кордоні України та точок виходу з газотранспортної системи, розташованих на державному кордоні України, п.3) від 3 вересня 2014 р. № 510 (510-2014-п) м.Київ.

Операційні витрати

- витрати, пов'язані з операційною діяльністю (транспортуванням природного газу) ліцензіата.
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ПОСТАНОВА Про затвердження Методики визначення та розрахунку тарифів на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на основі багаторічного стимулюючого регулювання (Методика, п.4) 30.09.2015 № 2517 (z1388-15)

Операційні витрати

- кошти, які авансово сплачуються Міноборони за закупівлю товарів, робіт і послуг в Агенції (закупівельна вартість товару, транспортні витрати, митний збір, додатковий транспортний збір тощо) на підставі отриманих від Агенції рахунків-фактур.
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ НАКАЗПро затвердження Порядку здійснення закупівель Міністерством оборони України в Агенції НАТО з підтримки та постачання (Порядок, п.1.2) 25.01.2019 № 29 (v0029322-19)

"Операційні витрати"

- для цілей розрахування допустимих витрат, зокрема, додаткові виробничі витрати, такі як витрати на технічне обслуговування, що виникають у результаті додаткових інвестицій в охорону довкілля.
ІНФОРМАЦІЯ УСТАНОВ, ОРГАНІВ, ОФІСІВ ТА АГЕНТСТВ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ЄВРОПЕЙСЬКА КОМІСІЯ ПОВІДОМЛЕННЯ КОМІСІЇ Настанови щодо державної допомоги на охорону довкілля і розвиток енергетики на 2014-2020 роки (2014/C 200/01) (п.1.3) 28.06.2014 ( див. текст (984_009-14) )

"Операційні витрати"

- це обґрунтовані та необхідні додаткові витрати, пов'язані з управлінням та впровадженням Проєкту, всі з яких здійснюються на підставі періодичних бюджетів, прийнятних для Банку, включаючи оренду транспортних засобів; оренду приміщень; оплату різних комунальних послуг; оплату банківських послуг; придбання та ремонт канцелярського приладдя та офісної техніки, обладнання та апаратного забезпечення; оновлення програмного забезпечення; експлуатацію, технічне обслуговування обладнання та придбання запасних частин для нього; витратні матеріали; транспортування; місцеві та міжнародні переїзди; витрати на зв'язок та рекламу; витрати на друкарські послуги та публікації (електронні та/або паперові); переклад, а також інші витрати, що можуть узгоджуватися з Банком, але за виключенням послуг консультантів, заробітної плати або гонорарів державних службовців та працівників апарату органів Позичальника.
Угода про позику (Додаткове фінансування для проєкту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України") між УКРАЇНОЮ та МІЖНАРОДНИМ БАНКОМ РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА РОЗВИТКУ (Додаток) 5 травня 2020 р. ( див. текст (996_002-20) )

"Операційні витрати"

- обґрунтовані та необхідні додаткові витрати ГВП, пов'язані з управлінням та реалізацією Проєкту, всі з яких здійснюються на підставі періодичних бюджетів, прийнятних для Банку, включаючи оренду транспортних засобів; оплату різних комунальних послуг; придбання канцелярського приладдя та офісної техніки й обладнання; експлуатацію, технічне обслуговування обладнання та придбання запасних частин для нього; витратні матеріали; транспортування; місцеві переїзди; витрати на зв'язок та рекламу, але за виключенням заробітної плати державних службовців та працівників апарату органів Позичальника.
УГОДА ПРО ПОЗИКУ (Додаткове фінансування Проєкту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей") між УКРАЇНОЮ та МІЖНАРОДНИМ БАНКОМ РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА РОЗВИТКУ(Додаток, п.27) 15.05.2020( див. текст (996_003-20) )