БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Норми утримання речового майна

Норми утримання речового майна

- мінімальна кількість предметів речового майна, зазначених в нормах забезпечення речовим майном, що мають бути наявними у військовій частині, виходячи з кількості військовослужбовців або штатних ліжок.
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ НАКАЗ Про речове забезпечення Національної гвардії України (Інструкція з організації речового забезпечення в Національній гвардії України в мирний час та особливий період, розд.1, п.2) 07.06.2017 № 475 (z0797-17)

Норми утримання речового майна

- норми, якими передбачається певна кількість предметів речового майна, що має бути у наявності в Адміністрації Держспецзв’язку, її територіальних органах, Головному управлінні та підрозділах урядового фельд’єгерського зв’язку, територіальних підрозділах, закладах, установах і організаціях Держспецзв’язку (далі - підрозділи Держспецзв’язку), виходячи з потреби на одного військовослужбовця (курсанта) або на одне ліжко. Для речового та санітарно-господарського майна норми утримання зазначено у відповідних нормах забезпечення.
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ НАКАЗ Про речове забезпечення військовослужбовців Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в мирний час та особливий період (Інструкція про речове забезпечення військовослужбовців Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в мирний час та особливий період, розд.1, п.3) 08.12.2017 № 673 (z0013-18)

Норми утримання речового майна

- норми, якими передбачається певна кількість предметів речового майна, що мають утримуватись в підрозділах, закладах виходячи з потреби на одного військовослужбовця або на одне ліжко. Для речового майна норми утримання зазначено в Нормах (nau://ukr/z1551-17/) і табелях належності до штату підрозділу.
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ НАКАЗПро затвердження Положення про речове забезпечення військовослужбовців Управління державної охорони України (Положення, розд.1, п.3) 16.05.2018 № 199 (z0683-18)