БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Оголошена осадка

 
 
Оголошена осадка - осадка, яка визначається та оголошується уповноваженим органом, з урахуванням гідрометеорологічних умов, прийнятих при проектуванні або експлуатації підхідного каналу, існуючих глибин, і передбачає безпечний рух суден з обчислюваними для цього каналу головними розмірами. Визначення та оголошення осадки здійснюється за поданням портів та інших організацій, відповідальних за підтримання навігаційних глибин.
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Правил плавання і лоцманського проведення суден у північно-західній частині Чорного моря, Бузько-Дніпровськолиманському та Херсонському морському каналах (Правила, п.1.3) 01.08.2007 N 655 (z1150-07)
 
Оголошена осадка - максимальна осадка суден, що приймаються портом протягом року або сезону.
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Правил технічної експлуатації портових гідротехнічних споруд (Правила, п.1.2) 27.05.2005 N 257 (z1191-05)
 
Оголошена осадка - осадка, яка визначається та оголошується капітаном порту з урахуванням гідрометеорологічних умов, прийнятих під час проектування або експлуатації підхідного каналу, існуючих глибин і передбачає безпечний рух суден з обчислюваними для цього каналу головними розмірами. Визначення та оголошення осадки здійснюється за поданням портів та інших організацій, відповідальних за підтримання навігаційних глибин.
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Правил плавання та лоцманського проведення суден у Феодосійській затоці, на рейдах Феодосійського морського порту та на підходах до нього (Правила, п.1.2) 03.02.2009 N 115 (z0280-09)
 
Оголошена осадка - величина максимальної осадки суден (кораблів), що оголошується портом на календарний рік або на навігаційний період.
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Правил плавання кораблів і суден у бухтах, на рейдах м. Севастополя і на підходах до нього (Правила, п.1.3) 05.09.2002 N 626 (z0834-02)
 
Оголошена осадка - величина максимальної осадки суден, що оголошується портом на календарний рік або на навігаційний період.
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Правил плавання та лоцманського проведення суден у зоні дії поста регулювання руху суден "Маріуполь" (Правила, п.1.3) 25.07.2012 № 415 (див. текст) (z1479-12)