БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Остання дата надання кредиту

"Остання дата надання кредиту" означає дату через три роки після дати підписання цієї Угоди або будь-яку пізнішу дату, яка підлягає письмовому погодженню сторонами, за умови, що продовжується застосування Гарантії ЄС до кожного Траншу, що виплачується.
ФІНАНСОВА УГОДА між УКРАЇНОЮ та ЄВРОПЕЙСЬКИМ ІНВЕСТИЦІЙНИМ БАНКОМ (Проект "Надзвичайна кредитна програма для відновлення України") (розд. ТЛУМАЧЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ) м.Київ, 22 грудня 2014 року (див. текст) (971_014)
"Остання дата надання кредиту" означає Робочий День через 48 (сорок вісім) місяців від дати підписання цієї Угоди або будь-яку пізнішу дату, яка підлягає письмовому погодженню сторонами, за умови, що продовжується застосування Гарантії ЄС до кожного Траншу, що виплачується.
ФІНАНСОВА УГОДА між УКРАЇНОЮ та ЄВРОПЕЙСЬКИМ ІНВЕСТИЦІЙНИМ БАНКОМ ГАЗОПРОВІД УРЕНГОЙ-ПОМАРИ-УЖГОРОД (Проект "Реконструкція, капітальний ремонт та технічне переоснащення магістрального газопроводу "Уренгой-Помари-Ужгород") (розд. ТЛУМАЧЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ) м.Київ, 1 грудня 2014 року (див. текст) (971_015)
"Остання дата надання кредиту" означає дату через 60 місяців після Дати набуття чинності або будь-яку пізнішу дату, яка підлягає письмовому погодженню сторонами, за умови, що продовжується застосування Гарантії ЄС до кожного Траншу, що виплачується або має бути виплачений.
ПРОЕКТ "МІСЬКИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ТРАНСПОРТ УКРАЇНИ". Фінансова угода між УКРАЇНОЮ та ЄВРОПЕЙСЬКИМ ІНВЕСТИЦІЙНИМ БАНКОМ (розд. ТЛУМАЧЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ) м.Київ, 11 листопада 2016 року ( див. текст (971_022-16) )
"Остання дата надання кредиту" означає дату через 60 (шістдесят) місяців після Дати набрання чинності цією Угодою або будь-яку пізнішу дату, яка підлягає письмовому погодженню Сторонами, за умови, що продовжується застосування Гарантії ЄС до кожного Траншу, що виплачується або має бути виплачений.
ПРОЕКТ "ВИЩА ОСВІТА УКРАЇНИ" ФІНАНСОВА УГОДА між УКРАЇНОЮ та ЄВРОПЕЙСЬКИМ ІНВЕСТИЦІЙНИМ БАНКОМ (розд. Визначення) м.Брюссель, 19 грудня 2016 року ( див. текст (971_001-16) )
"Остання дата надання кредиту" означає дату через 48 (сорок вісім) місяців після Дати набуття чинності цією Угодою або будь-яку пізнішу дату, яка підлягає письмовому погодженню НЕФКО, за умови, що продовжується застосування Гарантії Sida до Кредиту.
ПРОЕКТ "ВИЩА ОСВІТА УКРАЇНИ" ФІНАНСОВА УГОДА між УКРАЇНОЮ та ПІВНІЧНОЮ ЕКОЛОГІЧНОЮ ФІНАНСОВОЮ КОРПОРАЦІЄЮ (розд. ТЛУМАЧЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ) м.Київ, 19 грудня 2017 року ( Див. текст (946_001-17) )