БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Порушення митного законодавства

"Порушення митного законодавства" - будь-яке порушення митного законодавства, так само як і будь-яка спроба порушення цього законодавства.
Угода між Урядом України і Урядом Республіки Польща про співробітництво і взаємодопомогу у митних справах (ст.1) м.Варшава, 18 грудня 1995 року (див. текст) (616_017)
"Порушення митного законодавства" - порушення або спроба порушення митного законодавства.
Угода між Україною і Словацькою Республікою про співробітництво і взаємодопомогу в галузі митної справи (ст.1) м.Київ, 15 червня 1995 року (див. текст) (703_661)
"Порушення митного законодавства" означає будь-яке порушення або спробу порушення митного законодавства, відповідальність за вчинення якого передбачена національним законодавством держав Сторін.
УГОДА між Кабінетом Міністрів України та Урядом Ісламської Республіки Іран про взаємну допомогу в митних справах (ст.1) м.Київ, 29 серпня 2000 року (див. текст) (364_011)
"Порушення митного законодавства" означає будь - яке порушення митного законодавства, а також будь-яку спробу порушення митного законодавства.
УГОДА між Кабінетом Міністрів України і Урядом Монголії про взаємодопомогу та співробітництво в митних справах (ст.1) 10 жовтня 2002 року (див. текст) (496_u01)
"Порушення митного законодавства" означає будь-яке порушення митного законодавства, а також будь-яку спробу порушення митного законодавства.
Угода про взаємну допомогу й співробітництво в митних справах між урядами держав - учасниць ГУУАМ (ст.1) м.Ялта, 4 липня 2003 року (див. текст) (998_167)
"Порушення митного законодавства" означає будь-яке порушення митного законодавства, а також будь-яку спробу порушення митного законодавства.
УГОДА між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Сербія про взаємну допомогу в митних справах (ст.1) м. Белград, 5 березня 2010 року (див. текст) (893_010)
"Порушення митного законодавства" означає будь-яке порушення або спробу порушення митного законодавства.
УГОДА ПРО ПОЛІТИЧНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО, ВІЛЬНУ ТОРГІВЛЮ І СТРАТЕГІЧНЕ ПАРТНЕРСТВО МІЖ УКРАЇНОЮ ТА СПОЛУЧЕНИМ КОРОЛІВСТВОМ ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ І ПІВНІЧНОЇ ІРЛАНДІЇ (ПротоколII, ст.1) м.Лондон, 8 жовтня 2020 року ( див. текст (826_001-20) )