БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Пізня материнська смерть

 
 
Пізня материнська смерть - це смерть жінки з безпосередньої акушерської причини чи причини, пов'язаної з нею, що настала у період, який перевищує 42 дні після пологів, але раніше ніж через рік після пологів.
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження порядку обліку та розгляду випадків смерті жінок під час вагітності, пологів та у післяпологовому періоді (Порядок проведення постійного моніторингу та розгляду випадків смерті жінок під час вагітності, пологів та у післяпологовому періоді, п.1.3) 29.11.2013 № 1031 (див. текст) (z2171-13)
 
Пізня материнська смерть - смерть жінки з безпосередньої акушерської причини чи причини, пов'язаної з нею, що настала у період, який перевищує 42 дні після пологів, але раніше ніж через рік після пологів.
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження нормативно-правових актів з питань конфіденційного дослідження випадків материнської смерті (Порядок проведення конфіденційного дослідження випадків материнської смерті, розд.1, п.2) 26.12.2014 № 1014 (див. текст) (z0059-15)