БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Презумпція відповідності

 
 
Презумпція відповідності - припущення, яке визнається достовірним, поки не буде доведено інше, про те, що продукція, пов'язаний з нею процес або метод виробництва чи інший об'єкт відповідає вимогам відповідного технічного регламенту, що визначені в ньому, а орган з оцінки відповідності відповідає спеціальним вимогам до призначених органів з оцінки відповідності (далі - призначений орган) чи визнаних незалежних організацій.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про технічні регламенти та оцінку відповідності (ст.1) м. Київ, 15 січня 2015 року № 124-VІІІ (див. текст) (124-19)
 
 
Презумпція відповідності - припущення, що відповідність машини стандартам, включеним до переліку національних стандартів, добровільне застосування яких може сприйматися як доказ відповідності машини основним вимогам цього Технічного регламенту, свідчать про відповідність такої машини основним вимогам щодо безпеки та охорони здоров'я, встановленим цим Технічним регламентом, якщо не доведено інше.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА Про затвердження Технічного регламенту безпеки машин (Технічний регламент, п.2) від 30 січня 2013 р. № 62 (див. текст) (62-2013-п) м.Київ
 
Презумпція відповідності - припущення, що відповідність іграшок стандартам, включеним до переліку національних стандартів, добровільне застосування яких може сприйматися як доказ відповідності іграшок основним вимогам щодо безпечності, свідчить про відповідність іграшок основним вимогам, установленим цим Технічним регламентом.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА Про затвердження Технічного регламенту безпечності іграшок (Технічний регламент, п.4) від 11 липня 2013 р. № 515 (див. текст) (515-2013-п) м.Київ