БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Позначення

Позначення

- зареєстровані чи незареєстровані торговельні марки, найменування, емблеми, гасла, підписи, символи, зразки, логотипи, відзняті фото-, відеоматеріали, кольори та їх комбінації, зображення та/або анімації; інформація, за якою можна ідентифікувати Лігу чемпіонів УЄФА та/або Лігу чемпіонів УЄФА серед жінок, учасників, комерційних партнерів або УЄФА (їх неофіційно вживані назви тощо); логотип, приз, талісман та всі ідентифікуючі відзняті рекламні матеріали, звуки та музичні твори (за наявності), що використовуються УЄФА, учасниками, комерційними партнерами та іншими особами з дозволу УЄФА у зв'язку з проведенням фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про забезпечення охорони та захисту прав інтелектуальної власності УЄФА під час проведення в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018 (ст.1) м. Київ,22 травня 2018 року № 2444-VIII (2444-19)
Позначення
- установлення контакту та супроводження цілі із застосуванням системи управління зброєю і бойовою технікою з положення, що забезпечує негайне відкриття вогню.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА Про затвердження Порядку застосування (використання) зброї і бойової техніки з'єднаннями, військовими частинами і підрозділами Збройних Сил під час виконання ними завдань боротьби з піратством (Порядок, п.2) від 11 липня 2013 р. № 487 (487-2013-п) м.Київ

Позначення

- захід чи комплекс заходів, що вживаються для ідентифікації розташування небезпек (джерел потенційної шкоди) або межі небезпечного району.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВАПро затвердження Правил позначення небезпек, пов'язаних з мінами та вибухонебезпечними предметами - наслідками війни(Правила, п.4) від 17 квітня 2019 р. № 372 (372-2019-п) м.Київ