БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Службова дисципліна

Службова дисципліна
- дотримання особами рядового і начальницького складу Конституції (див. текст) (254к/96-ВР) і законів України, актів Президента України і Кабінету Міністрів України, наказів та інших нормативно-правових актів Міністерства внутрішніх справ України, підпорядкованих йому органів і підрозділів та Присяги працівника органів внутрішніх справ України.
З А К О Н У К Р А Ї Н И Про Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України (Дисциплінарний статут, ст.1) м.Київ, 22 лютого 2006 року N 3460-ІV (3460-15)
Службова дисципліна
- бездоганне та неухильне виконання особами рядового і начальницького складу службових обов'язків, установлених Законом України "Про правові засади цивільного захисту", цим Статутом, іншими нормативно-правовими актами та контрактом про проходження служби в органах і підрозділах цивільного захисту (далі - контракт).
З А К О Н У К Р А Ї Н И Про Дисциплінарний статут служби цивільного захисту (Дисциплінарний статут, розд.1, п.1) м.Київ, 5 березня 2009 року N 1068-VІ (1068-17)
Службова дисципліна
- неухильне додержання Присяги державного службовця, сумлінне виконання службових обов'язків та правил внутрішнього службового розпорядку.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про державну службу (ст.2) м. Київ, 10 грудня 2015 року № 889-VIII (889-19)

Службова дисципліна

- дотримання поліцейським Конституції і законів України, міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, актів Президента України і Кабінету Міністрів України, наказів Національної поліції України, нормативно-правових актів Міністерства внутрішніх справ України, Присяги поліцейського, наказів керівників.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про Дисциплінарний статут Національної поліції України (Дисциплінарний статут, ст.1) м. Київ, 15 березня 2018 року № 2337-VIII (2337-19)

Службова дисципліна

- дотримання особами рядового і начальницького складу Конституції і законів України, актів Президента України і Кабінету Міністрів України, наказів та інших нормативно-правових актів Міністерства юстиції України та Присяги особи рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби України.
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Порядку проведення службових розслідувань у Державній кримінально-виконавчій службі України (Порядок, розд.1, п.2) 12.03.2015 № 356/5 (z0295-15)