БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Службовий звіт

Службовий звіт

- надрукований на друкувальному пристрої реєстратора звіт, що містить частковий або повний підсумок даних фіскальної інформації, а також інших даних, що зберігаються в оперативній пам'яті реєстратора.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА Про затвердження вимог щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій для різних сфер застосування (Вимоги, п.2) від 18 лютого 2002 р. N 199 (199-2002-п) м.Київ

Службовий звіт

- сформований керуючим пристроєм з використанням даних оперативної та фіскальної пам'яті і надрукований реєстратором звіт, форма і зміст якого визначається нормативно-правовими актами Національного банку України.
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Вимог щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій з купівлі-продажу іноземної валюти (Вимоги, п.3) 16.09.2003 N 434 (v0434225-03)

Службовий звіт

- звіт, сформований керуючим пристроєм з використанням інформації, занесеної до оперативної та фіскальної пам'яті, та створений в паперовій та/або електронній формі, форма та зміст якого визначаються Національним банком.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА Про вимоги щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій та дотримання вимог щодо забезпечення виконання фіскальних функцій програмними реєстраторами розрахункових операцій для окремих сфер застосування (Вимоги, п.2) від 2 березня 2016 р. № 149 (149-2016-п) м.Київ