БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Смарт-антенний модуль

 
 
Смарт-антенний модуль - обладнання РЕЗ, у якому оптимізацію можливостей випромінювання й/чи приймання здійснюють об'єднанням багатоелементних антен із каналами передавання й/чи приймання з функціями оброблення сигналів (наприклад, просторове мультиплексування, формування діаграми спрямованості, рознесення методом циклічної затримки сигналу, системами за багатьма входами та виходами (МІМО) тощо).
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ РІШЕННЯ Про затвердження Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, для експлуатації яких не потрібні дозволи на експлуатацію (Перелік, п.1.5) 25.02.2014 № 116 (див. текст) (z0345-14)
 
Смарт-антенний модуль - обладнання РЕЗ, у якому оптимізацію можливостей випромінювання та/або приймання здійснюють об'єднанням багатоелементних антен із каналами передавання та/або приймання з функціями оброблення сигналів (наприклад, просторове мультиплексування, формування діаграми спрямованості, рознесення методом циклічної затримки сигналу, системами за багатьма входами та виходами (МІМО) тощо).
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ РІШЕННЯ Про затвердження Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, на експлуатацію яких потрібен дозвіл на експлуатацію радіоелектронного засобу або випромінювального пристрою (Перелік, п.1.4) 23.12.2014 № 844 (див. текст) (z0201-15)