БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Соціальна профілактика

Соціальна профілактика

- вид соціальної роботи, спрямованої на запобігання складним життєвим обставинам сімей, дітей та молоді, аморальній, протиправній поведінці в сім'ях, серед дітей та молоді, виявлення будь-якого негативного впливу на життя і здоров'я дітей та молоді і запобігання такому впливу та поширенню соціально небезпечних хвороб серед дітей та молоді.
ЗАКОН УКРАЇНИ “Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю” (ст.1) м.Київ, 21 червня 2001 року N 2558-ІІІ (2558-14)
Соціальні послуги поділяються на послуги, спрямовані на:
1) соціальну профілактику - запобігання виникненню складних життєвих обставин та/або потраплянню особи/сім'ї в такі обставини;
2) соціальну підтримку - сприяння подоланню особою/сім'єю складних життєвих обставин;
3) соціальне обслуговування - мінімізацію для особи/сім'ї негативних наслідків складних життєвих обставин, підтримку їх життєдіяльності, соціального статусу та включення у громаду.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про соціальні послуги (ст.16) м.Київ, 17 січня 2019 року № 2671-VIII (2671-19)

Соціальна профілактика

- організація навчання та просвіти; довідкові послуги; розроблення та розповсюдження рекламно-інформаційних матеріалів щодо надання соціальних послуг.
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Переліку соціальних послуг, що надаються особам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати (Перелік, п.14) 03.09.2012 № 537 (z1614-12)