БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Страхове відшкодування

Страхове відшкодування

- страхова виплата, яка здійснюється страховиком у межах страхової суми за договорами майнового страхування і страхування відповідальності при настанні страхового випадку.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про страхування (ст.9) м. Київ, 7 березня 1996 року N 85/96-ВР (85/96-ВР)
Страхові відшкодування - це відшкодування, які одержують підприємства, установи та домашні господарства по майновому, особистому та інших видах страхування за певних обставин. До них не належать відшкодування по страхуванню життя та виплати соціальних допомог страховими установами (наприклад, пенсій). Згідно з правилами СНР страхові відшкодування повинні включати виплати у зв'язку з подіями у звітному періоді.
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Методичних рекомендацій щодо складання рахунку вторинного розподілу доходу за інституційними секторами економіки (Методичні рекомендації, розд.2) 27.07.2007 N 272 (v0272202-07)

Страхове відшкодування

- страхова виплата, яка здійснюється ПрАТ "Експортно-кредитне агентство" у межах страхової суми згідно з договорами страхування в разі настання страхового випадку.
МІНІСТЕРСТВО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ, ТОРГІВЛІ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ НАКАЗПро затвердження положень про правила страхування зовнішньоекономічних договорів (контрактів) та перестрахування приватного акціонерного товариства "Експортно-кредитне агентство" (Положення про правила страхування зовнішньоекономічних договорів (контрактів) приватного акціонерного товариства "Експортно-кредитне агентство", розд.2) 03.03.2020 № 386 (v0386915-20)