БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Страхове покриття

 
 
Страхове покриття - відсоток страхової вартості витрат на посів озимої зернової сільськогосподарської культури, визначений Стандартним договором страхування площ посівів озимих зернових сільськогосподарських культур з державною підтримкою від сільськ господарських ризиків на період перезимівлі (страховий продукт 2) (далі - Договір), у межах якого страховик гарантує відшкодування збитку.
РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про деякі питання здійснення страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою (Умови страхування площ посівів озимих зернових сільськогосподарських культур з державною підтримкою від сільськогосподарських ризиків на період перезимівлі (страховий продукт 2), п.1.3) 30.10.2012 № 1968 (див. текст) (z1970-12)
 
Страхове покриття - зазначений у Договорі відсоток від середньої врожайності застрахованої культури, в межах якого страховик здійснює відшкодування збитку у весняно-літній період дії Договору.
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про деякі питання здійснення страхування посівів та майбутнього врожаю озимих зернових сільськогосподарських культур з державною підтримкою від сільськогосподарських ризиків на весь період вирощування (Умови страхування посівів та майбутнього врожаю озимих зернових сільськогосподарських культур з державною підтримкою від сільськогосподарських ризиків на весь період вирощування (страховий продукт 1), п.3) 21.05.2014 № 1501 (див. текст) (z0715-14)
 
Страхове покриття - зазначений в Договорі відсоток від середньої врожайності застрахованої культури, в межах якого страховик здійснює відшкодування збитку.
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про деякі питання здійснення страхування майбутнього врожаю ярих зернових сільськогосподарських культур з державною підтримкою від сільськогосподарських ризиків на весь період вирощування (Умови страхування майбутнього врожаю ярих зернових сільськогосподарських культур з державною підтримкою від сільськогосподарських ризиків на весь період вирощування (страховий продукт 1), п.3) 24.09.2015 № 2284 (див. текст) (z1235-15)