БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Стрілочний перевід

 
 
Стрілочний перевід - пристрій, що служить для переведення рухомого складу з однієї колії на іншу. Стрілочні переводи складаються із стрілок, хрестовин і сполучних колій між ними. Хрестовини можуть бути з нерухомим або рухомим осердям.
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Правил технічної експлуатації залізниць України (ч.6, Розд. Терміни, що застосовуються в правилах...) N 411 20 грудня 1996 року м.Київ (див. текст) (z0050-97)
 
Стрілочний перевід - пристрій для з'єднання двох колій, призначений для пересування рухомого складу з однієї колії на іншу. На метрополітенах використовуються стрілочні переводи двох типів: поодинокі стрілочні переводи, що з'єднують дві сусідні колії та комплекти з чотирьох стрілочних переводів - перехресні з'їзди, що є перетином двох нормальних з'їздів між двома паралельними коліями. Поодинокий стрілочний перевід складається із стрілки, з'єднувальних колій (перевідної прямої та перевідної кривої) між стрілкою й хрестовиною, хрестовини з контррейками.
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження нормативно-правових актів з питань безпеки руху на метрополітенах України (Правила технічної експлуатації метрополітенів України, розд.1, п.1) 04.11.2003 N 854 (z0590-04)
 
Стрілочний перевід - пристрій, що служить для переведення рухомого складу з однієї колії на іншу. Стрілочні переводи складаються із стрілок, хрестовин і сполучних колій між ними. Хрестовини можуть бути з нерухомим або рухомим осердям.
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Правил технічної експлуатації міжгалузевого промислового залізничного транспорту України (Правила, п.4) 01.10.2009 N 1014 (z1166-09)
 
Стрілочний перевід - пристрій, що служить для переведення рухомого складу з однієї колії на іншу та складається зі стрілок, хрестовин і сполучних колій між ними. Хрестовини можуть бути з нерухомим або рухомим осердям.
МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Правил технічної експлуатації залізничного транспорту промислових підприємств (Правила, розд.1) 15.02.2010 N 70 (z0237-10)
 
Стрілочний перевід - пристрій, що служить для переведення рухомого складу з однієї колії на іншу.
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Порядку розслідування транспортних подій на підприємствах міжгалузевого промислового залізничного транспорту України, що належать до сфери управління Міністерства транспорту та зв'язку України (Положення про класифікацію транспортних подій на підприємствах міжгалузевого промислового залізничного транспорту України, що належать до с ери управління Міністерства транспорту та зв'язку України, п.1.3) 01.03.2010 N 113 (z0544-10)