БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Санаторно-курортне лікування

Санаторно-курортне лікування
- комплекс лікувальних факторів, які застосовують у санаторіях. До них відносяться застосування фізичних методів лікування, санаторний режим, дієтотерапія, лікувальна фізкультура, психотерапія, фармакотерапія, а також деякі інші види медичних послуг (стоматологічні, косметологічні) тощо.
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Положення про організацію роботи санаторно-курортних закладів Збройних Сил України (Положення, п.1.2) 23.06.2014 № 411 (z0995-14)

Санаторно-курортне лікування

- система лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на закріплення результатів попереднього лікування та попередження рецидивів захворювання, що здійснюються з максимальним використанням природних лікувальних ресурсів (клімат, мінеральні води, лікувальні грязі, бішофіт, озокерит) та преформованих фізичних факторів (електромагнітотерапія, фототерапія, лікувальне застосування ультразвуку, лікування штучно зміненим лікувальним середовищем тощо).
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Інструкції про організацію санаторно-курортного лікування, медичної та медико-психологічної реабілітації у Збройних Силах України (Інструкція, розд.1, п.2) 04.11.2016 № 591 (z1538-16)