БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Судно

Судно

- самохідна чи несамохідна плавуча споруда, що використовується: для перевезення вантажів, пасажирів, багажу і пошти, для рибного чи іншого морського промислу, розвідки і добування корисних копалин, рятування людей і суден, що зазнають лиха на морі, буксирування інших суден та плавучих об'єктів, здійснення гідротехнічних робіт чи піднімання майна, що затонуло у морі; для несення спеціальної державної служби (охорона промислів, санітарна і карантинна служби, захист моря від забруднення тощо); для наукових, навчальних і культурних цілей; для спорту; для інших цілей, що зареєстроване в Державному судновому реєстрі України чи в Судновій книзі України як судно і плаває під Державним прапором України.
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Правил визначення придатності за станом здоров'я осіб для роботи на суднах (Правила, Розд.1, п.1.1) N 347 (z0108-97) від 19 листопада 1996 року м.Київ

Судно

- самохідна або несамохідна плавуча споруда будь-якого типу, яка експлуатується у водному об'єкті (судна на підводних крилах, судна на повітряній подушці, підводні човни, плавучі 4засоби, в тому числі стаціонарні або плавучі платформи, а також повітряне судно відповідно до визначення у статті 15 Повітряного кодексу України.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА Про затвердження Правил охорони внутрішніх морських вод і територіального моря від забруднення та засмічення (Правила, п.3) від 29 лютого 1996 р. N 269 (269-96-п) м.Київ

Судно

- самохідні та несамохідні судна і споруди, призначені для експлуатації і виробничої діяльності на водному просторі, відповідно до їх конструктивних особливостей.
ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК МІНІСТРА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ САНІТАРНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ П О С Т А Н О В А Про затвердження Державних санітарних правил (Державні санітарні правила для річкових суден України, п.1.4) 01.12.1999 N 48 (va048282-99)

Судно

- будь-який невійськовий плавзасіб у надводному стані.
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Правил плавання кораблів і суден у бухтах, на рейдах м. Севастополя і на підходах до нього (Правила, п.1.3) 05.09.2002 N 626 (z0834-02)

Судно

- в цьому Положенні означає самохідну чи несамохідну плавучу споруду, що використовується:
для перевезення вантажів, пасажирів, багажу і пошти, для рибного чи іншого морського промислу, розвідки і видобування корисних копалин, рятування людей і суден, що зазнають лиха на морі, буксирування інших суден та плавучих об'єктів, здійснення гідротехнічних робіт чи підйому майна, що затонуло в морі;
для несення спеціальної державної служби (охорона промислів, санітарна і карантинна служби, захист моря від забруднення тощо);
для наукових, навчальних і культурних потреб;
для спорту і відпочинку.
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Положення про систему управління безпекою судноплавства на морському і річковому транспорті (Положення, п.1.7) 20.11.2003 N 904 (z1193-03)

Судно

- судно внутрішнього плавання, зокрема мале судно, пором, плавучий засіб, морське судно.
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Правил судноплавства на внутрішніх водних шляхах України (Правила, п.1.1) 16.02.2004 N 91 (z0872-04)

Судно

- судно у значенні, що визначається у ст. 15 Кодексу торговельного мореплавства України.
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Положення про класифікацію, порядок розслідування та обліку аварійних морських подій із суднами (Положення, п.1.4) 29.05.2006 N 516 (z0959-06)

Судно

- судно, на яке поширюється дія міжнародних конвенцій, за винятком військових суден.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ П О С Т А Н О В А Про затвердження Технічного регламенту морського обладнання (Технічний регламент, п.2) від 5 вересня 2007 р. N 1103 (1103-2007-п) м.Київ

Судно

- будь-який плавзасіб у надводному стані.
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Правил плавання та лоцманського проведення суден у зоні дії поста регулювання руху суден "Маріуполь" (Правила, п.1.3) 25.07.2012 № 415 (z1479-12)

Судно

- будь-який самохідний плавзасіб у надводному стані, військові кораблі (катери) та судна забезпечення.
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Переліку районів обов'язкового лоцманського проведення та категорій суден, що звільняються від обов'язкового лоцманського проведення (Перелік, п.2) 04.09.2013 № 662 (z1575-13)
"Судно" означає:
а) морське судно будь-якого типу і
b) будь-який плавучий засіб, за винятком установок чи споруд, що використовуються для дослідження і експлуатації ресурсів дна морів і океанів та його надр.
Міжнародна конвенція щодо втручання у відкритому морі у випадках аварій, які призводять до забруднення нафтою ( ст.2) м.Брюссель, 29 листопада 1969 року (див. текст) (995_049)
Судно: будь-яке судно, що плаває під прапором держави-члена або зареєстроване під повною юрисдикцією держави-члена, що плаває у відкритому морі або займається виловом риби в гирлах річок, державне або приватне, за винятком:
- суден внутрішнього плавання,
- військових кораблів,
- прогулянкових човнів, які використовують у некомерційних цілях і які не укомплектовані професійним екіпажем,
- буксирних суден, що курсують у районі портів.
ДИРЕКТИВА РАДИ 92/29/ЄЕС від 31 березня 1992 року про мінімальні санітарно-гігієнічні вимоги та вимоги до безпечності для покращення медичного обслуговування на борту суден ( ст.1) 31.03.1992 ( див. текст (987_001-92) )
"Судно" означає судно будь-якого типу, яке експлуатується у морському середовищі. Цей термін включає судна на підводних крилах, судна на повітряній подушці, підводні судна, самохідні плаваючі засоби і ті, що буксируються, а також платформи та інші штучно споруджені конструкції в морі.
Конвенція про захист Чорного моря від забруднення ( ст.2) м.Бухарест, 21 квітня 1992 року (див. текст) (995_065)
"Судно" означає будь-яке морське судно та морський плавучий засіб будь-якого типу, побудований або пристосований для перевезення нафти наливом як вантажу, за умови, що судно, здатне перевозити нафту та інші вантажі, розглядається як судно тільки тоді, коли воно фактично перевозить нафту наливом як вантаж, а також протягом будь-якого наступного за таким перевезенням рейсу, якщо не доведено, що на борту не було залишків від такого перевезення нафти наливом.
Зведений текст Міжнародної конвенції про цивільну відповідальність за шкоду від забруднення нафтою 1992 року ( ст.1) м.Лондон, 27 листопада 1992 року (див. текст) (995_839)
Термін "судно" означає будь-яке торгове судно, що занесене до реєстру або іншого офіційного переліку Сторони і плаває під прапором цієї Сторони відповідно до її законодавства.
Проте цей термін не включає:
а) військові кораблі та цивільні судна, що використовуються для некомерційних цілей;
б) рибальські судна.
Основна багатостороння угода про міжнародний транспорт щодо розвитку коридору Європа-Кавказ–Азія (Технічний Додаток до Основної Угоди щодо міжнародного торгового судноплавства, ст.2) м. Баку, 8 вересня 1998 року ( Див. текст (998_022) )
"Судно" означає плавучі засоби будь-якого типу, включаючи судна неводотоннажного типу і гідролітаки, які використовуються або можуть бути використані в якості засобу транспортування по воді, за винятком військових кораблів, допоміжних військово-морських суден або інших суден, що належать державі або тих, що експлуатуються нею і використовуються, у відповідний момент, тільки на державній некомерційній службі.
Протокол проти незаконного ввозу мігрантів по суші, морю і повітрю, що доповнює Конвенцію Організації Об'єднаних Націй проти транснаціональної організованої злочинності ( ст.3) 15 листопада 2000 року (див. текст) (995_790)
"Судно" означає будь-який плавучий засіб, що має право на плавання під державним прапором акредитуючої держави, крім військових суден.
Консульська конвенція між Україною і Союзною Республікою Югославія ( ст.1) м.Київ, 1 жовтня 2001 року (див. текст) (891_015)
"Судно" означає експлуатоване в морському середовищі судно будь-якого типу й уключає судна на підводних крилах, судна на повітряній подушці, підводні судна, плавучі засоби, стаціонарні або плавучі платформи, плавучі установки для зберігання, а також лавучі установки для виробництва, зберігання та вивантаження.
Міжнародна конвенція про контроль над шкідливими протиобростаючими системам и на суднах ( ст.2) м. Лондон, 5 жовтня 2001 року (див. текст) (896_051)
"Судно" означає судно будь-якого типу, яке експлуатують у морському середовищі, у тому числі човни на підводних крилах, судна на повітряних подушках, підводні апарати, плавзасоби, стаціонарні або плавучі платформи, плавучі нафтоналивні сховища (FSU) та плавучі системи нафтовидобування, зберігання та відвантаження (FPSO).
РЕГЛАМЕНТ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ І РАДИ (ЄС) № 782/2003 від 14 квітня 2003 року про заборону оловоорганічних сполук на суднах ( ст.2) 14.04.2003 ( див. текст (984_003-03) )
"Судно" означає будь-яке морське судно, що є публічною або приватною власністю і, зазвичай, залучене до торговельного мореплавства. Риболовні судна це означення не охоплює.
ДИРЕКТИВА ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ І РАДИ 1999/95/ЄС від 13 грудня 1999 року про забезпечення виконання положень щодо робочого часу моряків на борту суден, що входять у порти Співтовариства ( ст.2) м.Брюссель, 13 грудня 1999 року ( див. текст (984_007-99) )
"Судно" означає будь-яке судно внутрішнього плавання або морське судно.
ДИРЕКТИВА ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ І РАДИ 2008/68/ЄС від 24 вересня 2008 року про внутрішні перевезення небезпечних вантажів( ст.2) 24.09.2008( див. текст (984_007-08) )
"Судно" означає морське судно будь-якого типу та охоплює судна на підводних крилах, судна на повітряній подушці, підводні апарати, плавучі засоби та плавучі платформи, за винятком випадків, коли такі платформи в місцях їхнього розташування використовуються для розвідування, розробки чи виробництва мінеральних ресурсів морського дна.
Найробійська міжнародна конвенція про видалення затонулих суден 2007 року ( ст.1) 18.05.2007 (див. текст) (896_046)
"Судно" означає судно будь-якого типу, яке експлуатується у водному середовищі і включає підводні судна, плавучі засоби, плавучі платформи, плавучі установки для збереження, а також плавучі установки для виробництва, збереження й вивантаження.
Міжнародна конвенція про контроль суднових баластних вод й осадів та управління ними 2004 року ( ст.1) м. Лондон, 13 лютого 2004 року (див. текст) (896_050)
"Судно" означає будь-яке морське судно, до якого застосовують одну чи кілька Конвенцій, що плаває під прапором відмінним від прапора держави порту.
ДИРЕКТИВА ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ І РАДИ 2009/16/ЄС від 23 квітня 2009 року про контроль державою порту ( ст.2) 23.04.2009 ( див. текст (984_005-09) )
"Судно" означає будь-яке цивільне судно, яке має право плавати під прапором держави, що акредитує.
Консульська конвенція між Україною та Сирійською Арабською Республікою ( ст.1) м. Київ, 3 грудня 2010 року (див. текст) (760_027)
"Судно" означає будь-яке морське судно або плавучий засіб.
ДИРЕКТИВА ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ І РАДИ 2010/65/ЄС від 20 жовтня 2010 року про процедури звітування для суден, які прибувають до та/або відходять із портів держав-членів, та скасування Директиви 2002/6/ЄС( ст.2) 20.10.2010 ( див. текст (984_006-10) )
"Судно" означає будь-яке прогулянкове судно або водний мотоцикл.
ДИРЕКТИВА ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ І РАДИ 2013/53/ЄС від 20 листопада 2013 року про прогулянкові судна і водні мотоцикли та про скасування Директиви 94/25/ЄС ( ст.3) 20.11.2013( див. текст (984_017-13) )
"Судно" означає судно внутрішнього плавання або морське судно.
ДИРЕКТИВА ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ І РАДИ (ЄС) № 2016/1629 від 14 вересня 2016 року про встановлення технічних вимог до суден внутрішнього плавання, про внесення змін до Директиви 2009/100/ЄС і про скасування Директиви 2006/87/ЄС ( ст.3) м.Страсбург, 14 вересня 2016 року ( див. текст (984_012-16) )
"Судно" означає судно внутрішнього плавання або морське судно.
ДИРЕКТИВА (ЄС) 2017/2397 ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ І РАДИ від 12 грудня 2017 року про визнання професійних кваліфікацій у внутрішньому судноплавстві та про скасування директив Ради 91/672/ЄЕС та 96/50/ЄС ( ст.3) м.Страсбург, 12 лютого 2017 року ( див. текст (984_005-17) )