БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Судно Договірної Сторони

 
 
Термін "судно Договірної Сторони" означає будь-яке судно, зареєстроване у Судновому Реєстрі цієї Договірної Сторони, і яке ходить під її прапором. Цей термін, однак, не включає:
(a) військові та допоміжні судна військово-морського флоту;
(b) судна, які виконують виключно адміністративні або державні функції;
(c) науково-дослідницькі судна;
(d) рибальські судна.
УГОДА між Кабінетом Міністрів України і Урядом Грецької Республіки про торговельне судноплавство (ст.1) м.Київ, 6 листопада 2000 року (див. текст) (300_011)
 
"Судно Договірної Сторони" - будь-яке самохідне або несамохідне судно, яке занесене до суднового реєстру або іншого відповідного офіційного переліку суден держави Договірної Сторони і плаває під її державним прапором відповідно до її законів і правил
Однак цей термін не включає військові кораблі.
Угода між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Білорусь про судноплавство внутрішніми водними шляхами (ст.1) м. Мінськ, 5 лютого 1998 року (див. текст) (112_161)
 
Термін "судно Договірної Сторони" означає будь-яке торговельне судно, що зареєстроване у судновому реєстрі держави цієї Договірної Сторони і несе прапор держави цієї Договірної Сторони згідно з її національним законодавством. Це визначення не поширюється на військові кораблі, рибальські судна, гідрографічні, океанографічні та науково-дослідницькі судна та інші судна, які призначені та використовуються в некомерційних цілях.
УГОДА між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Кіпр про морське торговельне судноплавство (ст.1) м.Нікосія, 8 листопада 2012 р. (див. текст) (196_023)