БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Судно закордонного плавання

Судно закордонного плавання
- українське або іноземне судно, яке здійснює міжнародні перевезення товарів та/або пасажирів та прибуває на митну територію України або вибуває за її межі.
Митний кодекс України (ст.4) м.Київ, 13 березня 2012 року N 4495-VІ (4495-17)
Судно закордонного плавання
- судно, що здійснює міжнародні перевезення.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ П О С Т А Н О В А Питання пропуску через державний кордон автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними (Порядок здійснення митного контролю водних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними, у пунктах пропуску через державний кордон, п.2) від 24 грудня 2003 р. N 1989 (1989-2003-п) м.Київ
Судно закордонного плавання
- судно, яке під час здійснення своєї діяльності перетинає державний кордон України для виходу в порти інших держав чи райони рибного промислу, або для прибуття з портів інших держав чи районів рибного промислу в морські рибні порти України.
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Порядку оформлення приходу з рейсу і виходу в рейс суден флоту рибної промисловості капітанами морських рибних портів України (Порядок, розд.2) 21.01.2006 N 14 (z0130-06)
Судно закордонного плавання
- українське або іноземне судно, яке прибуває на митну територію України або вибуває за її межі.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА Питання пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними (ТИПОВА ТЕХНОЛОГІЧНА СХЕМА здійснення митного контролю водних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними, у пунктах пропуску через державний кордон, п.3) від 21 травня 2012 р. № 451 (див. текст) (451-2012-п) м.Київ