БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Судноплавна компанія

 
 
Судноплавна компанія - власник судна або будь-яка інша організація чи особа, як оператор або фрахтувальник на умовах бербоут-чартеру, що прийняла на себе відповідальність за експлуатацію судна від власника судна, і які, при цьому, прийняли на себе всі обов'язки і всю відповідальність, покладені Міжнародним кодексом з управління безпекою (див. текст) (995_304) .
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ МОРСЬКОГО І РІЧКОВОГО ТРАНСПОРТУ Н А К А З Про затвердження Положення про синопсис судна (Положення, п.1.5) 18.05.2004 N 129 (v0129538-04)
 
 
Термін "судноплавна компанія" означає юридичну особу, зареєстровану відповідно до законодавства, що діє на території однієї Договірної Сторони, яка володіє чи експлуатує судна та здійснює перевезення пасажирів чи/або вантажів та може поширюватись на фізичну особу, що займається тією ж діяльністю.
УГОДА між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Кіпр про морське торговельне судноплавство (ст.1) м.Нікосія, 8 листопада 2012 р. (див. текст) (196_023)