БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Список уповноважених підписантів та рахунків

"Список уповноважених підписантів та рахунків" означає список, який має задовільні для Банку форму і зміст та визначає:
(a) прізвища та імена Уповноважених підписантів разом з підтвердженням повноваження осіб, зазначених у списку, підписувати відповідні документи та зазначенням, чи мають вони повноваження підписувати документи одноосібно або разом з іншою особою (іншими особами),
(b) зразки підписів таких осіб, та
(c) банківський рахунок (банківські рахунки), на який (які) можуть здійснюватися перерахування вибірок за цією Угодою (а саме IBAN код такого рахунку, якщо країна включена до Реєстру IBAN, опублікованого SWIFT, або у відповідному форматі рахунку згідно з місцевою банківською практикою), BIC/SWIFT-код банку та назва власника банківського рахунку (банківських рахунків).
ПРОЄКТ "ТРАНСПОРТНИЙ ЗВ'ЯЗОК В УКРАЇНІ - ФАЗА I"Фінансова угода між Україною та Європейським інвестиційним банком (розд. ТЛУМАЧЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ)м.Брюссель, 17 грудня 2018 року ( див. текст (971_005-18) )
"Список Уповноважених підписантів та рахунків" означає список у задовільному для Банку форму, де вказано:
(a) прізвища та імена Уповноважених підписантів разом з підтвердженням повноваження на підписання відповідних документів особами, зазначеними у списку, та зазначено, чи мають вони повноваження підписувати документи одноосібно або разом з іншою особою (іншими особами);
(b) зразки підписів таких осіб; та
(c) банківський рахунок (банківські рахунки), на який (які) можуть здійснюватися перерахування вибірок за цією Угодою (а саме IBAN код такого рахунка, якщо країна включена до Реєстру IBAN, який публікується SWIFT, або у відповідному форматі рахунка згідно з місцевою банківською практикою), BIC/SWIFT-код банку та назву власника банківського рахунка (банківських рахунків).
ПРОГРАМА З ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ Фінансова угода між Україною та Європейським інвестиційним банком (розд.Визначення) м.Київ, 9 грудня 2020 року; м.Варшава, 9 грудня 2020 року ( див. текст (971_002-20) )