БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Ядерна установка

 
 
Ядерні установки - об'єкти з виробництва ядерного палива, ядерні реактори, включаючи критичні та підкритичні складання; дослідницькі реактори; атомні електростанції; підприємства і установки із збагачення ядерних матеріалів, а також установки з переробки відпрацьованого ядерного палива і сховища відпрацьованого палива.
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження державних санітарних правил "Основні санітарні правила забезпечення радіаційної безпеки України" (ОСНОВНІ САНІТАРНІ ПРАВИЛА, п.1.13) 02.02.2005 N 54 (z0552-05)
 
Ядерна установка - установка, що використовується в мирних цілях, на якій здійснюється виробництво, переробка, використання, обробка, зберігання або захоронення ядерного матеріалу (включаючи пов'язані з нею будинки та обладнання), якщо пошкодження або втручання в експлуатацію такої установки може призвести до значних викидів випромінювань або радіоактивного матеріалу.
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ЯДЕРНОГО РЕГУЛЮВАННЯ УКРАЇНИ Облік та контроль ядерного матеріалу, фізичний захист ядерного матеріалу і ядерних установок. Тлумачний словник українських термінів. Словники термінів: українсько-англо-російський, русско-украинско-английский, englіsh-russіan-ukraіnіan НП 306.7.086-2004 (ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК УКРАЇНСЬКИХ ТЕРМІНІВ) 08.06.2004 N 101 (v0101578-04)
 
Ядерна установка - установка, включаючи пов'язані з нею будинки та обладнання, на якій здійснюється виробництво, переробка, використання, обробка, зберігання або захоронення ядерних матеріалів, якщо пошкодження або втручання в експлуатацію такої установки може призвести до неприйнятних радіаційних наслідків.
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ЯДЕРНОГО РЕГУЛЮВАННЯ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Правил фізичного захисту ядерних установок та ядерних матеріалів (Правила, п.1.2) 04.08.2006 N 116 (z1067-06)
 
 
"Ядерна установка" означає цивільну установку разом з належними до неї земельною ділянкою, будовами та устаткуванням, де утворюються, обробляються, використовуються, зазнають фізичного маніпулювання, зберігаються або захоронюються радіоактивні матеріали в таких масштабах, за яких потрібно брати до уваги фактор безпеки.
Об'єднана конвенція про безпеку поводження з відпрацьованим паливом та про безпеку поводження з радіоактивними відходами (ст.2) м.Відень, 5 вересня 1997 року (див. текст) (995_335)