БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Датчик

 
 
Датчик - технічний засіб, який продукує інформаційний сигнал, що може передаватися, перетворюватися, оброблятися і/або зберігатися, але не може сприйматися безпосередньо.
Примітка. Датчики є основною складовою частиною засобів виявлення і за фізичними принципами роботи діляться на активні та пасивні і на типи: акустичні; вібраційні; індуктивні; ємнісні (місткісні); оптичні; радіотехнічні; радіаційні; сейсмічні; електромеханічні; ольфакторні; магнітоелектричні; трибоелектричні; комбіновані.
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ЯДЕРНОГО РЕГУЛЮВАННЯ УКРАЇНИ Облік та контроль ядерного матеріалу, фізичний захист ядерного матеріалу і ядерних установок. Тлумачний словник українських термінів. Словники термінів: українсько-англо-російський, русско-украинско-английский, englіsh-russіan-ukraіnіan НП 306.7.086-2004 (ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК УКРАЇНСЬКИХ ТЕРМІНІВ) 08.06.2004 N 101 (v0101578-04)
 
Датчик - первинний вимірювальний перетворювач, який першим взаємодіє з об'єктом вимірювання і може бути тензорезисторним, віброчастотним, пневматичним, струнним, магнітопружним тощо.
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Інструкції про порядок застосування засобів ваговимірювальної техніки на залізничному транспорті України (Інструкція, п.1.4) 31.07.2012 № 442 (див. текст) (z1716-12)