БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Допуск

Допуск
- оформлення в установленому порядку дозволу на прохід/проїзд в зони обмеження доступу, проведення певної роботи, отримання певних документів і відомостей.
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ЯДЕРНОГО РЕГУЛЮВАННЯ УКРАЇНИ Облік та контроль ядерного матеріалу, фізичний захист ядерного матеріалу і ядерних установок. Тлумачний словник українських термінів. Словники термінів: українсько-англо-російський, русско-украинско-английский, englіsh-russіan-ukraіnіan НП 306.7.086-2004 (ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК УКРАЇНСЬКИХ ТЕРМІНІВ) 08.06.2004 N 101 (v0101578-04)
Допуск
- комплекс організаційно-технічних заходів щодо гарантування правильності підготовки робочого місця, достатності вжитих заходів безпеки, що здійснюється допускаючим, після виконання яких бригада має право розпочати роботу на робочому місці, до якого вона допускається за нарядом-допуском або розпорядженням.
МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж (Правила, розд.3) 14.02.2007 N 71 (z0197-07)
Допуск
- комплекс організаційно-технічних заходів, що здійснюються допускачем, після виконання яких бригада має право стати до роботи на робочому місці, куди вона допускається за нарядом-допуском або розпорядженням.
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Правил охорони праці під час експлуатації тепломеханічного обладнання електростанцій, теплових мереж і тепловикористовувальних установок (Правила, розд.2) 02.12.2013 № 892 (z2127-13)

Допуск

- документ, що містить інформацію з медичної документації стосовно стану здоров'я особи, яка має намір взяти або бере участь у фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходах, та заповнюється лікарем.
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Положення про медичне забезпечення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, закладів фізичної культури і спорту (Положення, розд.1, п.2) 27.12.2017 № 5232/1746 (z0033-18)
"Допуск" - рішення, що надано за результатом перевірки з питань безпеки, яким визначається, що фізична або юридична особа може проводити діяльність, пов'язану із інформацією з обмеженим доступом згідно з національним законодавством.
Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом (ст.1) м.Київ, 5 червня 2003 року (див. текст) (440_038)
Допуск
- позитивний висновок за результатами процедури перевірки, який надає право особі або установі мати доступ до секретної інформації та здійснювати діяльність, пов'язану з нею, на визначеному рівні згідно з відповідними національними правилами безпеки.
Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Норвегія про захист інформації з обмеженим доступом (ст.2) м.Київ, 12 вересня 2006 року (див. текст) (578_017)
"Допуск" - позитивний висновок за результатами процедури перевірки, який відповідно до національного законодавства держав Сторін дозволяє надати фізичній особі доступ до інформації з обмеженим доступом, а юридичній особі провадити діяльність, пов'язану з інформацією з обмеженим доступом певного ступеня.
Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Словацької Республіки про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом (ст.1) м. Братислава, 22 червня 2006 року (див. текст) (703_069)
"Допуск" означає документальне посвідчення, видане за результатами процедури перевірки, здійсненої відповідно до національного законодавства одної з Договірних сторін, на підставі якого особі надається дозвіл на доступ до інформації з обмеженим доступом та поводження з нею на рівні, визначеному в допуску.
Угода між Україною та Угорською Республікою про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом (ст.2) (див. текст) (348_073)
"Допуск" - позитивний висновок за результатами процедури перевірки, яка проводиться відповідно до національного законодавства та стандартів інформаційної безпеки держав Сторін та надає право фізичній особі на доступ до секретної інформації, а також д зволяє міністерству, державному органу або юридичній особі проводити діяльність, пов'язану із секретною інформацією відповідного ступеня.
Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Екваторіальна Гвінея про взаємну охорону секретної інформації (ст.1) м. Київ, 17 грудня 2009 року (див. текст) (226_008)
"Допуск" - позитивний висновок за результатами процедури перевірки, яка проводиться відповідно до національного законодавства Сторін, а також дає можливість надати доступ до секретної інформації фізичній особі та дозволяє міністерству, іншому державн му органу або юридичній особі проводити діяльність, пов'язану із секретною інформацією відповідного ступеня секретності.
Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланка про взаємну охорону секретної інформації (ст.1) м. Київ, 30 червня 2010 року (див. текст) (144_004)
"Допуск" - документ, виданий відповідно до законодавства держав Сторін, який засвідчує, що його власника під час виконання своїх обов'язків уповноважено мати доступ до інформації з обмеженим доступом з відповідним ступенем обмеження доступу згідно з принципом "необхідного знання".
УГОДА між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом (ст.2) м. Бухарест, 22 жовтня 2013 року (див. текст) (642_061)

"Допуск"

- висновок Національного органу безпеки про те, що фізична особа згідно з відповідним національним законодавством має право мати доступ до інформації з обмеженим доступом.
УГОДА між Україною та Португальською Республікою про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом (ст.2) м. Київ, 22 травня 2017 року ( див. текст (620_001-17) )