БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Дорожньо-кліматичні зони

 
 
Дорожньо-кліматичні зони:
гірська дорожньо-кліматична зона(1) - дорожньо-кліматична зона, розташована на південний захід із відхиленням +-30 км від рубежу, що проходить через міста: Добромиль, Борислав Львівської обл. - Долина, Надвірна, Коломия Івано-Франківської обл. - Чернівці, а також зона Гірського Криму(2);
--------------
(1) Зони визначено на підставі дорожньо-кліматичного районування території України за нормативним документом ДБН В.2.3-4-2000 "Державні будівельні норми України. Споруди транспорту. Автомобільні дороги". Рубежі дорожньо-кліматичних зон наносять на топографічну карту з масштабом два кілометри в одному сантиметрі.
(2) Підприємства, організації, що розташовані на межах дорожньо-кліматичних зон, належать до:
північної дорожньо-кліматичної зони, якщо вони базуються в містах Київ, Львів, Суми;
центральної дорожньо-кліматичної зони, якщо вони базуються в містах Кіровоград, Житомир;
гірської дорожньо-кліматичної зони, якщо вони базуються в м. Чернівці.
південна дорожньо-кліматична зона(1) - південна зона України, розташована з відхиленням +-30 км на південь і південний схід від південного рубежу центральної дорожньо-кліматичної зони;
північна дорожньо-кліматична зона(1) - північна зона України, розташована з відхиленням +-30 км від рубежу, що проходить через міста: Краковець Львівської обл. - Львів(2) - Житомир(2) - Київ(2) - Суми(2) - Миропілля Сумської обл.;
центральна дорожньо-кліматична зона(1) - центральна зона України з відхиленням +-30 км від південного рубежу північної дорожньо-кліматичної зони до рубежу, що проходить через міста: Кодима Одеської обл. - Кіровоград(2) - Зачепилівка Харківської обл. - Троїцьке Луганської обл.
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Експлуатаційних норм середнього ресурсу пневматичних шин колісних транспортних засобів і спеціальних машин, виконаних на колісних шасі (Експлуатаційні норми, п.2.1) 20.05.2006 N 488 (z0712-06)
 
Дорожньо-кліматична зона - район з однорідними кліматичними умовами, що впливають на роботи з ремонту та утримання вулиць та доріг населених пунктів.
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Технічних правил ремонту і утримання вулиць та доріг населених пунктів (Технічні правила, п.1.3) 14.02.2012 № 54 (див. текст) (z0365-12)
 
"Дорожньо-кліматичні зони", "задовільний технічний стан дорожнього покриття", "коефіцієнт використання вантажності (kв)", "коефіцієнт використання пасажировмісності (kпас)", "коефіцієнт використання пробігу колісного транспортного засобу (kпр)", "особливі умови експлуатації"; "ступінь хімічного забруднення" - у значеннях, визначених Експлуатаційними нормами середнього ресурсу пневматичних шин колісних транспортних засобів і спеціальних машин, виконаних на колісних шасі , затвердженими наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 20 травня 2006 року № 488, зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 15 червня 2006 року за № 712/12586.
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Правил експлуатації колісних транспортних засобів (Правила, п.6) 26.07.2013 № 550 (див. текст) (z1453-13)