МІНІСТЕРСТВО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ, ТОРГІВЛІ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
НАКАЗ
03.07.2020 № 1272

Про внесення змін до складу тендерного комітету Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" (922-19) , наказу Мінекономрозвитку України від 30.03.2016 № 557 (v0557731-16) "Про затвердження Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб)" та у зв'язку з кадровими змінами НАКАЗУЮ:
1. Увести до складу тендерного комітету Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (v0019915-19) , затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 12.09.2019 № 19:
Бояркіну Олену Анатоліївну - директора департаменту фінансово-господарської діяльності, головного бухгалтера Мінекономіки, вивівши з його складу Черних Олександра Олександровича;
Корчаку Владислава Володимировича - головного спеціаліста відділу правового забезпечення державних закупівель департаменту правового забезпечення, вивівши з його складу Дубенчак Ольгу Олександрівну.
2. Призначити головою тендерного комітету Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України директора департаменту фінансово-господарської діяльності, головного бухгалтера Мінекономіки Бояркіну Олену Анатоліївну.
3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Міністр
І. Петрашко
( Текст взято з сайту Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України http://www.me.gov.ua )