ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про проведення парламентських слухань на тему: "Мандруй Україною: стан, проблеми та перспективи розвитку туризму в Україні"

Верховна Рада України постановляє:
1. Провести 10 листопада 2020 року о 15 годині в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Мандруй Україною: стан, проблеми та перспективи розвитку туризму в Україні".
2. Кабінету Міністрів України до 10 жовтня 2020 року підготувати і подати до Верховної Ради України тиражовані для народних депутатів України інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань та відповідні пропозиції до проекту рекомендацій парламентських слухань, визначити доповідача із зазначеного питання.
3. Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики здійснити необхідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань та внести проект їх рекомендацій.
4. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, наукових установ, експертів, представників бізнесу та громадськості.
5. Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань.
6. Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання матеріалів парламентських слухань Видавництвом Верховної Ради України.
7. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.
Голова Верховної Ради України
Д.РАЗУМКОВ
м. Київ
1 вересня 2020 року
№ 835-IX