КОМІСІЯ З РЕГУЛЮВАННЯ АЗАРТНИХ ІГОР ТА ЛОТЕРЕЙ
РІШЕННЯ
15.04.2021 N 156

Про визначення Переліку суб'єктів сертифікації, що можуть здійснювати сертифікацію грального обладнання

Відповідно до частини другої статті 22 Закону України "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор", підпункту 1 пункту 4 Положення про Комісію з регулювання азартних ігор та лотерей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 N 891 (891-2020-п) , Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей
вирішила:
1. Визначити Перелік суб'єктів сертифікації, які можуть здійснювати сертифікацію грального обладнання, що додається.
2. Департаменту документального забезпечення та організаційної роботи забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному вебсайті КРАІЛ наступного робочого дня з дня його прийняття.
3. Управлінню ведення реєстрів та переліків розмістити на офіційному вебсайті КРАІЛ Перелік суб'єктів сертифікації, що можуть здійснювати сертифікацію грального обладнання.
4. Керівникові апарату КРАІЛ забезпечити організацію роботи з ведення Переліку, визначеного в пункті 1 цього рішення, та внесення інформації про суб'єктів сертифікації, що можуть здійснювати сертифікацію грального обладнання.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Голову КРАІЛ Рудого І. Т.
Голова КРАІЛ
Іван РУДИЙ
Протокол засідання КРАІЛ
від 15 квітня 2021 р. N 43
Додаток
до рішення КРАІЛ15.
04.2021 N 156

Перелік суб'єктів сертифікації, що можуть здійснювати сертифікацію грального обладнання

N
Найменування суб'єктів сертифікації
Номер атестата про акредитацію
1
Орган з сертифікації продукції та послуг ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
1О231
2
Орган з оцінки відповідності ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НВЦ КИЇВСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ"
1О301
3
Орган з сертифікації техніки зв'язку (ОС УКРЧАСТОТНАГЛЯД) ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР РАДІОЧАСТОТ"
1О179
4
Орган з сертифікації ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІННИЦЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
1О196
5
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕТАЛОН"
1О054