Документ про освіту (освітній документ)

 
 
Документ про освіту (освітній документ) - документ, який містить дані власника документа про ступінь вищої освіти, фахову спеціалізацію або професійну перепідготовку випускника освітньої установи або засвідчують проходження періоду навчання (далі - Документ).
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАКАЗ Деякі питання визнання в Україні іноземних документів про освіту (Порядок визнання здобутих в іноземних вищих навчальних закладах ступенів вищої освіти, розд.1, п.2) 05.05.2015 № 504 (див. текст) (z0614-15)
 
Документ про освіту (освітній документ) - документ, який містить дані власника документа, що засвідчують рівень середньої, середньої професійної, професійної освіти або засвідчують проходження періоду навчання (далі - Документ).
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАКАЗ Деякі питання визнання в Україні іноземних документів про освіту (Порядок визнання в Україні документів про середню, середню професійну, професійну освіту, виданих навчальними закладами інших держав, розд.1, п.2) 05.05.2015 № 504 (див. текст) (z0615-15)