Порушення правил безпеки

Порушення правил безпеки
- дія або бездіяльність всупереч національним правилам безпеки Сторін, за результатом яких безпеку інформації з обмеженим доступом може бути поставлено під загрозу, або таку інформацію може бути розголошено.
Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Норвегія про захист інформації з обмеженим доступом (ст.2) м.Київ, 12 вересня 2006 року (див. текст) (578_017)

"Порушення правил безпеки"

- дія або бездіяльність, вчинена всупереч національним правилам безпеки, що призводить до дійсної чи можливої компрометації інформації з обмеженим доступом.
УГОДА між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом (ст.2) м. Бухарест, 22 жовтня 2013 року (див. текст) (642_061)

"Порушення правил безпеки"

- дія або бездіяльність, вчинена навмисно чи випадково, що суперечить національному законодавству Сторін, яка призводить до дійсної чи можливої компрометації інформації з обмеженим доступом.
УГОДА між Україною та Португальською Республікою про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом (ст.2) м. Київ, 22 травня 2017 року ( див. текст (620_001-17) )