Реєстрація документа

Реєстрація документа

- це фіксування факту створення або надходження документа шляхом проставлення на ньому умовного позначення - реєстраційного індексу з подальшим записом у реєстраційних формах необхідних відомостей про документ.
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Інструкції з діловодства у Міністерстві охорони здоров'я України (п.3.3.1 Інструкції) N 20 (v0020282-98) від 5 лютого 1998 року м.Київ

Реєстрація документа

- фіксація факту створення або надходження документа шляхом проставлення на ньому умовного позначення - реєстраційного індексу з подальшим записом у реєстраційних формах необхідних відомостей про документ.
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ Н А К А З Про вимоги до форматів даних електронного документообігу в органах державної влади. Формат електронного повідомлення (Вимоги, п.1.5) 20.10.2011 N 1207 (z1306-11)

Реєстрація документа

- сукупність дій, пов'язаних з фіксуванням факту створення або надходження документа шляхом присвоєння унікального номера з записом у реєстраційних формах необхідних відомостей про документ. Реєстрація документів провадиться з метою забезпечення їх обліку, контролю за виконанням і оперативним використанням наявної в документах інформації.
ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Інструкції з діловодства в господарських судах України (Інструкція, п.1.2) 20.02.2013 № 28 (v0028750-13)

Реєстрація документа

- сукупність дій, пов'язаних із фіксуванням факту створення або надходження документа шляхом присвоєння унікального номера із записом у реєстраційних формах необхідних відомостей про документ. Реєстрація документів провадиться з етою забезпечення їх обліку, контролю за виконанням і оперативним використанням наявної в документі інформації.
ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Інструкції з діловодства в місцевих загальних судах, апеляційних судах областей, апеляційних судах міст Києва та Севастополя, Апеляційному суді Автономної Республіки Крим та Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ (Інструкція, розд. Умовні скорочення. Визначення термінів) 17.12.2013 № 173 (v0173750-13)

Реєстрація документа

- сукупність дій, пов'язаних із фіксуванням факту створення або надходження документа, шляхом присвоєння унікального номера із записом у реєстраційних формах необхідних відомостей про документ, які проводяться з метою забезпечення їх обліку, контролю за виконанням і оперативним використанням наявної в документі інформації.
ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах України (Інструкція, розд.1, п.1) 20.08.2019 № 814 (v0814750-19)