Сіра масть віслюків

 
 
Сіра масть - основне забарвлення шерсті тварини - сіре різних відтінків: світло-сіре, темно-сіре, сріблясто-сіре, рудувато-сіре. При опису масті можливо зазначати 2 відтінки, наприклад, світло-рудувато-сіра. При цьому сіре забарвлення є рівномірним, майже завжди спостерігаються зональні посвітління шерсті знизу корпуса, на кінцівках, кінці морди, навколо очей та темні "ремені": повздовжній на спині та поперечний на лопатках або/та спині.
Варіант сірої масті - більш або менш нерівномірне сіре забарвлення всього корпуса, голови і кінцівок (подібно до сірої масті у коней), що може містити малюнок з "яблук", мармуровість, крапчастість. У цьому разі масть описується як сіра в яблуках, мармурово-сіра або крапчасто-сіра.
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ Н А К А З Про запровадження ідентифікації і реєстрації коней (ІНСТРУКЦІЯ з опису відмітин і прикмет коней, розд. Характеристика мастей коней) 31.12.2004 N 496 (z0362-05) ( У редакції наказу Мінагрополітики України N 85 (z0241-08) від 25.02.2008 )