Скребачка

Скребачка

- ручний пристрій для відокремлювання молюсків від субстрату відскоблюванням, добування яєць артемії (цист) з поверхневого шару прибережного ґрунту. Складається з ріжучого полотна (металевої основи із загостренням) та руків'я або держака. Може мати приєднаний сітковий мішок або каркас з металевих елементів конусоподібної форми для збору (утримання) відокремлених молюсків. Довжина ріжучого металевого полотна не більше 50 сантиметрів. Довжина сіткого полотна або каркасу з металевих елементів конусоподібної форми не більше 1 метра.
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ НАКАЗПро затвердження Режиму рибальства в басейні Чорного моря у 2020 році (Режим, п.3) 13.02.2020 № 85 (z0226-20)

Скребачка

- ручний пристрій для відокремлювання молюсків від субстрату відскоблюванням, добування яєць артемії (цист) з поверхневого шару прибережного ґрунту. Складається з ріжучого полотна (металевої основи із загостренням) та руків'я або держака. Може мати приєднаний сітковий мішок або каркас з металевих елементів конусоподібної форми для збору (утримання) відокремлених молюсків. Довжина ріжучого металевого полотна не більше 50 см. Довжина сіткого полотна або каркасу з металевих елементів конусоподібної форми не більше 1 метра.
МІНІСТЕРСТВО ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Режиму рибальства в басейні Чорного моря у 2021 році (Режим рибальства, п.3) 08.02.2021 N 87 (z0231-21)