Dedіcated antenna (конструктивна (зовнішня) антена)

 
 
Конструктивна (зовнішня) антена (dedіcated antenna) - антена, що застосовує антенний з'єднувач з кабелем або хвилеводом і яку було призначено або розроблено для одного або декількох конкретних типів радіообладнання та яка є складовою частиною комплекту постачання радіоелектронного засобу. Довжина коаксіального кабелю, який з'єднує антену з передавачем радіоелектронного засобу, не повинна перевищувати 3 м. Радіообладнання із застосуванням конструктивної антени повинно відповідати умовам застосування, визначеним цим Переліком.
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ РІШЕННЯ Про затвердження Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, для експлуатації яких не потрібні дозволи на експлуатацію (Перелік, п.1.5) 25.02.2014 № 116 (див. текст) (z0345-14)
 
Конструктивна (зовнішня) антена (dedіcated antenna) - антена, що застосовує антенний з'єднувач з кабелем або хвилеводом і яку було призначено або розроблено для одного або декількох конкретних типів радіообладнання та яка є складовою частиною комплексу постачання радіоелектронного засобу. Довжина коаксіального кабелю, який з'єднує антену з передавачем РЕЗ, не повинна перевищувати 3 м. Радіообладнання із застосуванням конструктивної антени повинно відповідати умовам застосування, визначеним цим Переліком.
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ РІШЕННЯ Про затвердження Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, на експлуатацію яких потрібен дозвіл на експлуатацію радіоелектронного засобу або випромінювального пристрою (Перелік, п.1.4) 23.12.2014 № 844 (див. текст) (z0201-15)